Rüyada “Titremek” Görmek

Titremek
Rüyada Titremek, Rüyada El titremesi, Rüyada Vücudunun titrediğini görmek, korkudan yada heyecandan titremek, Rüyada titreme ne anlama gelir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RUYADA TİTREMEK: Üşümekten dolayı titrediğini görmek hayırlı bir rüya olmadığı tabir edilip, yorumlanır. Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre insanın hoşa gitmeyecek, nefret edeceği bir işin olmasına tabir edilip, yorumlanır. Üşüyüp titrediğini gören, fakirliğe ve zarurete, büyük bir dövüş ve kavgaya karışır.

Rüyada Birinin üşüyerek titrediğini görmek; o kimsenin fakirliğe düşerek halka el açacağına tabir edilip, yorumlanır. Bir milletin veya bir gurubun, topluluğun veya cemaatin titremekte olduklarını görmek kıtlık ve darlık nedeniyle herkesin zaruret ve çözümü zor ve karışık işlere düşeceklerine tabir edilip, yorumlanır.

RUYADA TİTREME HASTALIĞI: Rüyada titreme hastalığı görmek iyi değildir. Rüyasında başının devamlı titrediğini gören, devlet başkanından veya ona vekalet edenlerden zarar görür. Boynunun titrediğini gören, emanete ve ahde vefada zayıf olur. Omuzlarının titrediğini gören, vakar ve ciddiyetten uzak olur.

Rüyada Ellerinin titrediğini görmek; geçim sıkıntısı ve zarurete işarettir. Göğsünün titrediğini gören, hoşa gitmeyecek, nefret uyandıran ve istemediği bir sözü duyarak müteessir olur, içinin titrediğini gören, çocuk ve âilesinin hâl ve geleceği kaygısıyla endişeye düşer.

Rüyada Sırtının titrediğini görmek; yardım umduğu kimseden zarar görür. Uyluğunun titrediğini gören, akrabası tarafından zarara uğrar, tüm vücudunun titrediğini gören, de maksadına ve muradına vasıl olamamaktan dolayı yorgunluğuna tâbir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda tanımadığım biriyle evlendiğimi ve korkudan titrediğimi gördüm. Rüyada titremek manası nedir? ( Emine Önder ) dedi ki:

  Rüyamda kendi evimdeyim üstümde günlük kıyafetler ama herkeste bir telaş var benim düğünüm varmış bizim ev 2 katlı herkes koşturuyo şaşkınım bende sonra bi adam geliyo el ele tutuşuyoruz evleneceğim adammış o daha önce tanımadığım biri adamla üst kata çıkıyoruz öpüşüyoruz alt kata indiğimizde babamla kavga ediyoruz baya sert bir kavga üst kata odaya girip kapıyı kitliyorum ben babamı tutuyolar ama kapıyı zorluyor orda korkudan titrediğimi hatırlıyorum orda uyandım ne anlama gelir yorumlarsanız sevinirim

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Emine, rüyanız hayırlara vesile olsun. Rüyada tanımadığı biriyle evlenmek, aile içinde bazı sıkıntılar yaşayarak ters düşmeye tabir edilir. Rüyada babayla kavga etmek, bazı yapılan hatalardan dolayı uyarılmaya, rüyada korkudan titremek, maddi olarak sıkıntı yaşamaya ve dara düşmeye yorumlanır.

 2. Kübra dedi ki:

  merhaba rüyamda sınıfta otururken içeriye eski erkek arkadaşım giriyor hiçbir şey olmadığı halde ellerim çok şiddetli bir biçimde titremeye başlıyor. daha sona bir kız arkadaşım beni ellerimden tutarak merdivenlerden indirmeye çalışıyor inerken ayaklarım falan ters dönüyor arkadaşım beni hemen tutuyor. aşağıya iniyoruz merdivenlerin karşısında bir yer var yemyeşil altından sular geçiyor ve çok güzel kokuyor arkadaşım beni oraya bırakıyor ağaçlar var küçük kulübeler var masalar var bir kulübenin önündeki masaya oturuyorum içerden ellii yaşlarda başında yazması olan güler yüzlü bir teyze çıkıyor ve karşımda annem otruyor gülümsüyoruz bu rüyayı yorumlayabilir misiniz rica etsem

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca