Rüyada “Tırtıl” Görmek

Tırtıl
Rüyada Tırtıl görmek, rüyada tırtıl kurt görmek, tırtılın kelebek olması, yaprak yada ağaçta rüyada tırtıl görmek, rüyada tırtıl böceği görmek nedir.

RUYADA TIRTIL: Tırtıl ve emsali haşarat kırkayak veya çıyan gibi tabir edilirler. Tesbih böceği ve emsali de pis böceği gibi tabir edilir. Rüyada tırtıl görmek ne anlama gelir, bir kimse rüyasında tırtıl görse yaşayacağı zorluk ve meşakkate delalet eder.

Rüyada Tırtıl kurt görmek; Zorluk, sıkıntı ve sorun anlamında yorumlanır. Rüyada tırtıl yemek cahil kişilere laftan anlatmayan kimselere konu izah etme ve laf anlatma durumunda kalmaya ya da onlardan yaşayacağı kötülüğe, tabir edilip yorumlanır.

Rüyada beyaz tırtıl görmek; Ummadık bir zamanda işlerin tersine dönmesine ve hayatın birden alt üst olabileceğine, borç altına girmeye, yorumlanır. Rüyada renkli tırtıl öldürmek, Rüyada ağaçta tırtıl görmek, bir yaprak yada dal üstünde rüyada tırtıl görmek, hastalanmaya ve sıkıntılı bir şekilde kederlenmeye delalet eder. Rüyada tırtılın kelebek olup uçması, Rüya sahibi hayatının en zor günlerini yaşarken bunlardan kurtulmaya, bazı zorluklarla kendisi hakkında sınavı olabilir üstesinden gelmeye yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca