Rüyada “Timsah” Görmek

Timsah
Rüyada Timsah Görmek, Rüyada Timsah ısırması, Rüyada Timsah öldürmek, Rüyada Timsah yavrusu görmek ne anlama gelir rüyanızın yorumu.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RUYADA TİMSAH: Timsah insanın hiç bir zaman emin olamayacağı zalim düşman ile tabir edilir. Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre timsah zâlim ve inat bir adama benzetilir. Rüyasında eline bir timsah geçtiğini gören, böyle bir adamla düşmanlık eder ve çekişir.

Rüyasında timsahın kendini suya çektiğini görenden hükumet haksız yere zorla ceza veya vergi alır. Timsahın kendini suya çekip orada boğulduğunu gören, çok kısa bir zamanda ölür. Bir timsahı sudan karaya çekip etkisiz hâle getirdiğini gören, düşmana galip gelir. Rüyada timsah derisi, eti ve kemiği eline geçtiğini görenin eline düşmanın malından bir miktar geçer.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. İlknur dedi ki:

  Ruyamda bir evimizin cati katindaydim… Catinin ortasinda klube icinde bir suru karimca. Esek arisi ari yuvalari vardi.. Sonra bir anda teyzem bisey yapti saklanmis uyuyan timsahlar heryerden cikmaya basladi buyuk kucuk bir suru timsah hep kaciyrdum .. En sonunda beni yakalayip yiyecekken zor kactim karada duvarlarda herseyde karinca gbi yuruyrlardi. . yasadigim yeri istila etmislerdi timsah olmyan farkli bir yere kacmaya calisiyrdum annrm teyzemle

 2. Nurseli çürük dedi ki:

  Eşimn rüyamda şehir dışında işe gidiyor sabah geri geliyor niye geldin diyorum eşinden gittim geri ğönderdiler diyo telefon çalıyor bi kadın Eşiniz niye gelmedi diyo gitti geri göndermişsinz diyorum kadın yok gelmedi diyor eşim hiç kendini korunuyordu sadece işe gittim diyor ama üstü başı elbiselerini yeniydi benimde dudağımdan irin alıyordu… Teşekkür ederim şimdiden

  1. Nurseli çürük dedi ki:

   Ne zaman yorumlanır acaba

1 2
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca