Rüyada “Testi” Görmek

Testi
Rüyada Testi görmek, testiyi kırmak, bir testiden su içmek, veya boş bir testi görmek ve rüyada testiye su doldurmak ne anlama gelir yorumu.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

RUYADA TESTİ: Rüyada testi görmek halkın mallarını çalan, amelleriyle münafık olduğunu gösteren bir adamla tabir edilir. Kirmâni testi hizmetçiyle tabir edilir, demiştir.

Câferi Sâdık (r.a) diyor ki: Testi sekiz türlü tefsir edilir: Münafık bir adam, hain hizmetçi, çalışkan hanım, kuvvetli iman, ruh ve beden sağlığı, uzun ömür, bol kazanç ve az bir miras. Rüyada topraktan yapılmış olan testiden su içmek; helal mala ve güzel yaşantıya işarettir. Rüyada Testiden su içmek, suyun yarısını içtiğini görenin ömrünün yarısı gitmiştir. Az veya çok su içmesi; ömrünün az veya çoğunun gitmiş olması ile tabir olunur.

Suyun hepsini içtiğini gören kişinin ömrünün hepsi tükenmiştir. Başka çanakların tabiri de böyledir. Boğazı dar bir testiden su içtiğini rüyasında gören kimse fahişe kadınlarla şehvetini tatmine çalışır. Bakırdan testi görmek; değerli bir hanıma delalet eder. Şarap testisi hayırlı bir hanıma işarettir. Şarap testisinden su içtiğini gören kimse hayırlı bir kadınla cinsi münasebette bulunur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca