Rüyada “Testere” Görmek

Testere
Rüyada Testere görmek, Rüyada Testereyle Bir Şey Kestiğini Görmek, Rüyada Testereyle Ağaç Kesmek testere ile kovalanmak ne anlama gelir.

RUYADA TESTERE: Ebû Sâid’ül Vaaz (r.a) demiştir ki: Rüyada bir ağaç parçasını testere ile kestiğini gören, o ağacın asıl tabirinde nispet olunduğu gibi bir adamı yanından kovarak ona eziyet eder. Akrabasından birini testere ile biçtiğini gören, kestiğinin mislince o kimseye yakınlaşır.

Kirmâni (r.a) diyor ki: Elinde bir testere olduğunu veya birinden bir testere aldığını görenler yaşayan çocuklarına, evindeki hayvanlarından birine veya sahibi olduğu herhangi bir şeye benzeyen bir daha sa­hip olur.

Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki: Rüyada testere görmek çocuk, erkek veya kız kardeş, ortak ile tabir edilir. Rüyada Testere ile bir şey kesmek, emeline ermek, testere ile odun kesmek düşmanına üstün gelmeye işarettir.

RUYADA TESTERE İLE KESİLME: Rüyada testere ile biçildiğini görmek bir evladı, erkek kardeşi, kız kardeşi olacağına tabir edilip, yorumlanır. Birini testere ile biçtiğini gören, onu evlendirir ve bu evlilikten çocuğu olur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca