Rüyada “Tesbih Çekmek” Görmek

Tesbih Çekmek
Rüyada Tesbih Çekmek hayır ve hasenatın çoğalması demektir. Rüyada Namaz tesbihi çekmek ve Allah'ı tesbih etmek ile alakalı tabirler burada!

RÜYADA TESBİH ÇEKMEK: Tesbih çektiğini gören kimse için rüyasının tabiri iki türlü tasvir edilir. Rüyada Allahu Teala Hz. Zikrederek tesbih çektiğini görmek şan ve şerefe, boş yere tesbih çektiğini görmek sabır gösterecek bir olay yaşamasına işaret eder.

Rüyada Namaz Tesbihi Çekmek

Rüyada namaz kıldıktan sonra Tesbih çektiğini görmek rüyayı gören kişi için tüm sıkıntı ve dertlerinden sabırla kurtulduğuna ve bunlardan komple kurtularak esenlik bulacağına işarettir.

Rüyada Tesbih Etmek

Rüyada Tesbih etmek hak için tesbih edilmesi hayır ve korkulardan emin olmaktır. Rüyada Allah’ı tesbih etmek muradının gerçekleşmesine ve umduklarına kavuşmak demektir.

Rüyada Elle Tesbih Çekmek

Bir rivayete göre demiri eritip dökmek halkın diline düşmek ve halkın aleyhine bir iyilik, maddi menfaat ve yardım elde ettiği için halkın nefretine hedef olmaktır.

Rüyada Ya Sabır çekmek

Rüyada elinde bir tesbihle ya sabır çektiğini görmek sabır gösterecek bir durum yaşamak demektir. Rüyada Ya sabır çektiğini gören muradına er yada geç kavuşacak demektir.

Rüyada Allah c.c Lafzını Tesbih Çekmek

Rüyada Allah c.c Zikretmek ve diğer tüm mübarek isimleri esma’ül hüsna da yer alan mukaddes isimleri anmak ve tesbih çekmek ilim ve irfan öğrenmeye ve hayra kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Tesbih Çekildiğini Görmek

Rüyada Tesbih çekildiğini görmek; başarısından dolayı iş hayatında zirveye ulaşacağına ve aile babasına işarettir. Rüyada Tesbih çekmek hayır ve iyilik ile gelecek para, kazanç, ve hediye ile tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Tesbih Çektiğini Görmek

Rüyada tesbih çektiğini gören kimse, Dünya malından büyük hayra kavuşur, istek ve hayallerini elde eder ve dilediğini yapmaya gücü yeter.

Rüyada Tesbih Çekip Dua Etmek

Bir rivayete göre hiç uğraşmadan büyük bir servete kavuşacağına işarettir. Rüyada Tesbih çekip dua eden kimse arzu ve maksadına kavuşur denilmiştir.

Rüyada Altın Tesbih Çekmek

Rüyada altın tesbih görmek erkek için gam ve kedere kadın için sağdık bir eşe ve muradın kolayca gerçekleşmesine fakir için zenginliğe, zengin için israftan kaçınmaya yorumlanır.

Rüyada Gümüş Tesbih Çekmek

Rüyada Gümüş tesbih görmek başarısından dolayı iş hayatında zirveye ulaşacağına ve aile babasına işarettir.

Rüyada Yeşil Tesbih Çekmek

Rüyada yeşil tesbih çekmek erkek ve kadın için de dine yönelmeye ve çok dua edip namaz kılmaya ve temiz kalpli bir kimseye delalet eder.

Rüyada Camide Tesbih Çekmek

Rüyada cami veya mübarek yerlerde tesbih çekmek ve zikretmek hayır ve hasenatın artmasına iyi bir hizmetliye, yardım göremeye ve umduğu işlerde başarı sağlamaya delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyada Kehribar Tesbihi çekmek ne anlama gelir? Rüyada 99 luk tesbih görmek nedir? (Yakup) dedi ki:

  Sayın hocam, Rüyada kehribar Tesbihi çekmek ne anlama gelir rüyamı yorumlar mısınız? Efendim rüyamı size kısaca anlatayım. Rüyamda kehribar renginde 33 lük ve 99 luk teşbih gördüm 99 luk annemin çantasında ve yanında da inciler vardı. Annem 33 lük olandan bana veriyor biri normal boyutta diğeri büyük taneli, büyük taneli olanı elime alıp çekiyorum. Yorumlayabilirseniz sevinirim.

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Rüyada kehribar tesbihi görmek ailede veya hanenizde hasta biri varsa. Şifa bulacağına ve dilediğiniz hayırlı bir şeyin istediğiniz şekilde sonuçlanmasına delalet eder. Rüyada 99 luk tesbih çekmek büyük kısmet elde etmeye yorumlanır. Rüyada elinde tesbih çekmek sorunları bir bir çözmeye ve sabırlı olmanız gerektiğine alamet eder.

   1. Lilian dedi ki:

    Thanks for innctduriog a little rationality into this debate.

 2. gülay dedi ki:

  Rüyamda münübüs de yolcular var yolcuların arasında yengemde var abimin hanımı elinde tesbih çekiyor başkalarına da veriyor tesbih çekmesi için bende itiyorum banada veriyor ama bana verdiği tesbih 100 tane var yani baya bir uzun ama tebihi şifa niyetine çekiyorum yorumlar mısınız hocam

 3. ayla dedi ki:

  hocam benim sevdigim insan cezaevinde ruyamda onu gordum kacmis bana gelmisti ikimizde oyle agliyodukki birbirimize sarilip gercek gibiydi uyandim etkisinde kaldim ne anlama geliyo acaba

 4. ayla dedi ki:

  ruyamda eski erkek arkadasim cezaevinden kacip yanima geliyo ve biz birbirimize sarilip cok agliyoruz gercek gibi yasadim ne anlama geliyo acaba

 5. sercan dedi ki:

  Sayın Hocam: Rüyam da Sabah namazına Camiiye gidiyorum Normal kılıyorum hatta birinci rekatat secdeye kapanıp Allah aşkından ağlamak istiyorum kafamı kaldırmak istemiyorum, sonra namazı bitiriyorum, tesbih çekiyorum, ben tesbih çekerken arka saflarda oturan kalabalık bi grup biri başı çekiyor ukala tavırlarla kamet getiriliyor namaza durmak için, sonra namaz kılacakları yerde bişey oluyor önleri kapanıyor namaza durmaıyolar bende hem tesbih çekip hem izliyorum sonra onlardan bi kısmı dağılıyo, tesbihi normal çekiyorum son kısma gelince tesbih kopuyo sayısını unutuyorum allahüekber’in başka bi tesbih buluyorum o da kopmuş neyse diyorum ben elimle çekerim son kısmı diye kalkıyorum… lütfen yorumlarsanız sevinirim…

 6. Songül dedi ki:

  Yorumunuz yorumlarınız kopyala yapıştır bütün rüyaların yorumu aynı

 7. Şifa dedi ki:

  Rüyamda dergah gibi bir yerdeydim başımda teyzem ve manevi hoca ablalarım vardi bana rabıta yapmamı soylediler üzerime toprak atıp kabirdeymisim gibi hissetmemi istediler doktukleri toprak tesbihe dönüstü ve ben bu tesbihle tevhid cekmeye başladım. o sırada eger ölürsem binbir Yasin okumalarini istedim arkamdan acaba bu ruyamın yorumu nedir ?

 8. Arzu dedi ki:

  Rüyamda ailecek oturmuşuz tesbih çekiyoruz annem ablam yengem dayım herkez vardı ablamın elinde kırmızı tesbih vardı yorumlar mısınız

 9. Ayhan dedi ki:

  Rüyamda bir torba çeşit çeşit tesbihlerim vardı kendime sarı tesbih alıyorum ve çekiyorum bildiğiniz tesbih çekiyorum 99luk değil 33lük ibadet yapan biriyim diyorumki ALLAHIM bunla ne namaz kılarım yani sübhanalah elhamdülilah ALLAHUEKBER derim diyorum gıbgıcır tesbih diyorum rüyada gençliğim aklıma geliyo 34 yaşındayım gençliğimde tesbih çekmeyi çok severdim şimdi değil ama ve uyandım rüyada sarı tesbih ne demek lütfen yazarmısınız

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca