Rüyada “Tereyağı ve Peynir” Görmek

Tereyağı ve Peynir
Rüyada Tereyağ Görmek, Rüyada Taze tereyağı görmek, Rüyada bayat tereyağı görmekten iyidir. Rüyada tereyağı görmek servet ve paraya tabir edilir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA TEREYAĞI ve PEYNİR: Rüyada tereyağı helal mal, mülk, servet ve paraya tabir edilip, yorumlanır. Bozuk ve acı tereyağı şüpheli maldır. Peynir görmek kaliteli, mevsimine göre kıymetli mal ve rızk ile tabir edilir. Rüyada Taze peynir görmek, Rüyada bayat peynir görmekten iyidir.

Kirmâni’ye göre; kuru peynir ticaret yolculuğundan elde edilecek az mal, mülk, servet ve paraya, rüyada taze peynir görmek piyasada aranan, alıcısı ve sürümü çok olan ticari mala tabir edilip, yorumlanır. Ekmekle peynir yediğini gören, çıktığı yolculuktan zahmetle sıkıntıyla biraz para kazanır, Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre bir hastalığa tutulup sonra iyileşir. Taze peynir yediğini gören, ticaretten büyük kazanca kavuşur, istek ve arzusunu elde eder.

Ebû Sâid’ül Vaâz (r.a) demiştir ki: Rüyada peynir görmek rahat yaşamaya, ruh ve beden sağlığı içinde kazanılmış ve biriktirilmiş mal, mülk, servet ve paraya, taze peynir görmek ve yemek, kurallarına göre yaparak kazanılan mal, mülk, servet ve paraya ve içinde bulunduğu senenin ucuzluk ve bolluk olacağına tabir edilip, yorumlanır. Eğer peyniri ucuz bir fiyatla sattığını görürse tam tersi olarak kıtlık ve pahalılık olacağına işaretle tabir edilir ve yorumlanır.

Rüyada tereyağı görmek; faydalı ilme, Allah’ın bir olduğuna inanmaya, inanmayanları iknâ edip delil sunmaya ve inandırmaya delalet eder. Bazı kere de tereyağı görmek; kendisiyle sohbet uzadıkça karşısındaki kimsenin gönlünü kendisine çeken kadına işaret eder. Rüyada tereyağı görmek; mal, mülk, servet ve paraya, kazanca, ilaca, hasta için sağlığına kavuşmaya, sıkıntıda olan içinde bolluk ve ucuzluğa delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca