Rüyada “Terazi” Görmek

Terazi
Rüyada Terazi görmek, terazi satın almak, teraziye çıkmak, terazide bir şey tartmak, Rüyada altın terazi görmek, rüya tabiri terazi altı türlü tabir edilir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA TERAZİ: Rüyada terazi görmek idareci, yönetici veya başkan ile tabir edilir. Rüyada yeni, hassas ve doğru bir terazi görmek o memlekete dindar ve adalet sahibi bir idareci, yönetici veya başkanın veya doğru fetva veren bir müftünün gelmesine tabir edilip, yorumlanır. Terazinin gözü idareci, yönetici veya başkanın kulağı, kefeye konulan ağırlık ölçüsü birimi idareci, yönetici veya başkana sunulan dava dosyası, terazinin oku idâreci, yönetici veya başkanın vereceği karara tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Boş Terazi görmek; Boş terazinin dengede durduğunu görmek hâki­min insaf ve adaletine delildir. Terazinin yanlış tarttığını görmek o memleketin hâkiminin insafsızlığına ve adalete ihanet etmesine tabir edilip, yorumlanır.

Kirmâni (r.a) diyor ki: Terazi okunun kırıldığını görmek hakimin veya müftünün vefatına işarettir.

Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki: Rüyada terazi görmek altı türlü tabir edilir: İdareci, yönetici veya başkan, âlim, müftü, mühendis, doğru hüküm, eğri hüküm.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca