Rüyada “Tencere” Görmek

Tencere
Rüyada Tencere Görmek, Rüyada tencere almak, boş tencere, dolu tencere görmek, tencere yıkamak, düdüklü tencere görmek rüyanızın yorumu.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA TENCERE YORUMU: Rüyada hasta bir insanın evinde altında ateş yandığı halde içinde ne olduğunu bilmediği kaynayan tencereyi görmek; tencerenin bulunduğu ocak hastanın yatağına, ateşin çoğalması; hastanın sıkıntısına, tencerenin kaynaması ızdırabına, tencere ise; hastanın kendisine delalet eder. Rüyada tencerenin kaynadığını görmek; kadının kocasından boşanmasına işaret eder. Tencere, kuvvete ve düşmana galip gelmeye de delalet eder. Tencere içinde bulunan çorba ve et münakaşa ve düşmanlık olmayan helal bir rızıktır.

Rüyada boş ve yeni bir tencere görülürse ev sahibi veya yakın akrabalarından biri ile tabir edilir. Evinde bir tencere, etrafına insanların toplandığını görenin evinde hasta varsa vefat eder. Bir hastanın kendi tenceresinden yediğini görenin eceli yaklaşmış demektir. Tencereyi değiştirdiğini görmek ev sahibinin değişeceğine tabir edilip, yorumlanır. Bir tencerede etli yemek piştiğini görmek ufak bir çıkarı için bir kimseyi tahrik etmeye, kazan kaynamıyorsa elde edeceği şeyin haramlığına, tencerede et yoksa, bir fakire kaldıramayacağı bir teklifte bulunmaya tabir edilip, yorumlanır.

Toprak tencere görmek zenginliğiyle övünmek için mallarıyla halka gösteriş yapan bir adam şeklinde yorumlanır. Yeni tencere eş, Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre âile reisine yorulur. Bir şey pişirmek için tencereyi ateşe koyduğunu gören, yaptığı işlerden çok mal ve menfaate kavuşur, elde eder. Tencerede et veya başka bir yiyecek gören, kolayca rızka nail olur. Tencerenin delinmesi ev sahibinin veya ha­nımını vefatına tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Havva dedi ki:

  RüyAmda anannemin evinde yeni tencere görmek; Rüyada yeni almış tencere görmek öyle söylüyor her tencere modelinden renkli renkli çifter çifter aldığını gördüm. Rüyamın anlamı nedir?

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Havva Rüyan Hayrolsun. Rüyada yeni tencere görmek, kısmet, bereket, bol kazanç vehayırlı bereketli eli uğurlu bir eş ve hayırlı bir geçim ve bol rızık ile tabir edilir.

 2. İpek dedi ki:

  Rüyada tencere temizlemek parlatmak

 3. Mugja dedi ki:

  Rüyamda kirli tencereyi yıkayıp beyazlattim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca