Rüyada “Tellal” Görmek

Tellal
Rüyada Tellal görmek, Tellallık yapmak ile alakalı rüya tabirleri, Rüyada Tellal, Tellallık görmek ne anlama gelir, Tellal, Tellallık nasıl tabir edilir?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA TELLAL: Kirmâni (r.a) diyor ki: Rüyasında halk arasında bir haberi yüksek sesle ilan eden tellalı görmek hayırlıdır. Rüyada görülen tellal ihtiyar ve sözleri hikmetli olursa hayra tabir edilip, yorumlanır veya rüya sahibi Salihler zümresine girer, mescit veya ziyaret olunan bir mevzua gider ve her söylediği söz hakikate yakın olur.

Eğer tellal­da bu vasıflardan biri yok ise birisi rüya sahibinin nazlanması için var gücüyle çalışır. Bir tellalın seslendiğini görmek eğer bağırmasında hayra delalet eden bir şey varsa ve uyanıklıkta da sözleri makbulse söylediği şey aynen vaki olur. Eğer söylenenler gerçekte makbul değil ise abuksubuk ipe sapa gelmez konuşmalar yaparsa veya ne dediği anlaşılmazsa Rüyanın tabiri yoktur.

Satılık bir şey için nida eden bir tellal görmek yalana ve şeytanlığa tabir edilip, yorumlanır. Rüyada şeriate muhalif olmayan bir şeyi halka duyurmak için yüksek sesle ilan ettiğini görmek hayırdır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca