Rüyada “Telefon” Görmek

Telefon
Rüyada Telefon Görmek sevinçli ve müjdeli bir haber alacağına delalet eder. Rüyasında telefon gören kimse, beklediği mutlu bir haberin alacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Telefon Görmek, ümit, sevindirici ve müjdeli  bir haber almaya delalet eder. Rüyada telefon gören kimse, yakın zamanda hayırlı kısmet veya güzel haber alacağına işaret eder. Rüyada telefon gören kimse, yakın zamanda beklediği mutluluğun habercidir. Rüyada bardak görmenin anlamı, şöyle yorumlamışlardır. Rüya sahibinin kısmeti açılacağına ve müjdeli haber alacağına delalet eder.

Rüyada telefon Görmek hakkında İsmail El Eş’as (r.a.) demiştir ki: Telefon gören kimse rüyasında kararlı ve azimli olan bir kimse ile evlilik yapacağına işarettir. Rüyada telefon görmek bazı yorumculara göre, telefon gören mutlu ve beklediği bir haberi almasına delalet eder. Rüyada telefon görmenin İslami anlamına göre yorumu, kişi artık umudunu yitirdiği zaman Caferi Sâdık (r.a.) düşündüğü biriyle karşılaştıracak ve mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacağına delalet eder.

Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek, beklenen veya hiç beklemediğin bir müjdeli haber almaya delalet eder. Rüyada telefon gören kimse, kişinin mutlu ve güzel evlilik yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Telefon Almak

Rüyada telefon almak, Rüyada telefonu aldığını gören kişi artık tamamen umudunu kaybettiğini düşündüğü biriyle tanışacak mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder. Rüyada telefon alan kimse, rüya sahibinin umudunu kaybettiğini andan itibaren biriyle tanışmaya delalet eder.

Rüyada Telefon Bulmak

Rüyada telefon bulmak, aile, eş, dost, akraba, gibi yakınlarından uzaklaştığını işaret eder. Rüyada telefon bulan kimse, yakın zamanda aile, akraba, arkadaş gibi yakınlarından uzaklaşıp dışlanmaya işaret eder.

Rüyada Telefon Çalmak

Rüyada telefon çalmak, ev, araba, iş yeri gibi mal ve mülkünüzü kaybetme anlamına gelir. Rüyada telefon çalan kimse, sıkıntıya girmesi ve her şeyini kaybetmeye işaret eder.

Rüyada Telefon Kırmak

Rüyada telefon kırmak, aile bireyleri ve yakın dostlarının da onaylamadığı bir işe kalkışıp o işte zarar edilmesine işaret eder. Rüyada telefon kıran kimse, Yapacağı bir iş veya ortaklıktan zarar gelmesi anlamına gelir.

Rüyada Telefon Hediye Etmek

Rüyada telefon hediye etmek, geçirdiği sıkıntılı ve zor zamanlarından feraha çıkmasına delalet eder. Rüyada telefon hediye eden kimse, yaşadığı sıkıntıların üstesinden gelip iş hayatında yükselip sıkıntılarından arınmasına anlamına gelir.

Rüyada Telefon Ahizesi Görmek

Rüyada telefon ahizesi görmek, uzaktan beklediğin bir mektup, haber geleceğine delalet eder. Rüyada telefon ahizesi gören kimse, özlediği birinin mektup veya haber alacağı  dargın ise barışacağı anlamına gelir.

Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada cep telefonu görmek, gurbetteki veya yakınındaki birinden mutlu bir haber alacağına delalet eder. Rüyada cep telefonu gören kimse, almak istediği mutlu bir haberin veya görmek istediği bir yakınından geleceği müjdeli bir habere yorumlanır.

Rüyada Cep Telefonu Almak

Rüyada cep telefonu almak, yapacağı bir iş veya ortaklıktan yüklüce maddi ve manevi kazançlara delalet eder. Rüyada cep telefonu alan kimse, işinde başarı kazanıp maddi ve manevi sıkıntısından arınıp feraha çıkmasına işaret eder.

Rüyada Ev telefonu Görmek

Rüyada ev telefonu görmek, yakınından kalan miras da yüzünün güleceğine ve geçim sıkıntısından kurtulup feraha çıkacağına işaret eder. Rüyada ev telefonu gören kimse, yaşadığı geçim sıkıntılarını üstesinden gelip sıkıntı çekmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Cep Telefonu İle Konuşmak

Rüyada cep telefonu ile konuşmak, yapacağı iş görüşmesi veya aşk hayatının olumsuz sonuçlanmasına işarettir. Rüyada cep telefonu ile konuşan kimse, iş hayatında başarısız olması aşk hayatında kötü günlerin işaretidir.

Rüyada Cep Telefonu Değiştirmek

Rüyada cep telefonu değiştirmek, yakın zamanda yeni iş ve yeni arkadaşlıklar kuracağına delalet eder. Rüyada cep telefonu değiştiren kimse, yakın zamanda hane değişikliği yapılmasına ve yeni arkadaşlıklar kuracağına işarettir.

Rüyada Cep Telefonunu Tamir Etmek

Rüyada cep telefonunu tamir etmek, gurbette veya uzun zamandır görmediğin bir yakın akraba veya dostu ile karşılaşmaya işaret eder. Rüyada telefonunu tamir eden kimse, uzun zamandır görmek istediği arkadaşını görmeye delalet eder.

Rüyada Cep Telefonunu Suya Düşürmek

Rüyada cep telefonunu suya düşürmek, yakın zamanda sıkıntılarından kurtulması ve feraha çıkmasına delalet eder. Rüyada cep telefonunu suya düşüren kimse, yaşadığı maddi ve manevi sıkıntıları geride bırakıp rahata ermesi anlamına gelir.

Rüyada Telsiz Telefon Görmek

Rüyada telsiz telefon görmek, istediğin bir haber veya beklediğin dostunu anlamına gelir. Rüyada telsiz telefon gören kimse, beklediğin mutlu bir haberi almaya delalet eder.

Rüyada Ankesörlü Telefon Görmek

Rüyada ankesörlü telefon görmek, iş hayatında başarıya ulaşacağını maddi ve manevi feraha çıkmasına delalet eder. Rüyada ankesörlü telefon gören kimse, makamında yükseleceği veya miras kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Ankesörlü Telefon İle Konuşmak

Rüyada ankesörlü telefon ile konuşmak, iş ve aile hayatınızda çok meşgul olacağınıza delalet eder. Rüyada ankesörlü telefon ile konuşan kimse, makamında yükselişe aile yaşantısında mutlu olmaya işaret eder.

Rüyada Telefon Çalması

Rüyada telefon çalması, planlanmamış bir geziye çıkma veya sürprizler ile karşılaşmanıza delalet eder. Rüyada telefonun çaldığını gören kimse, mutlu bir haber alması ve aniden iş teklifi alması anlamına gelir.

Rüyada Gece Telefon Çalması

Rüyada gece telefon çalması, şöyle yorumlamışlardır. Gece vakti çalan ev veya cep telefonu üzücü haber anlamına gelir. Rüyada gece telefon çaldığını gören kimse, yakın zamanda aile veya yakın akrabalarından bir kimsenin ağır hastalanacağına veya öleceğine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca