Rüyada “Tekme Atmak” Görmek

Tekme Atmak
Rüyada Tekme attığını görmek, Rüyada Tekme Atmak ne anlama gelir, rüyada tekme vurduğunu görmek, rüyada tekme yemek ne anlama gelir yorumu.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA TEKME ATILMAK: Rüyada birinin kendisine tekme attığını gören, o kimse yüzünden bir kötülüğe uğrar, hoşa gitmeyecek, nefret ettiği bir işe girmeye mecbur olur. Zor bir işe girer, pişman olur. Kendisinin birine tekme vurduğunu görmek o adama kötülük yapacağına, hoşa gitmeyecek, nefret uyandıran ameller işleyeceğine, endişe ve tasaya kapılmaya delildir. Bir hayvanın tekmesi de bela ve darbe yemek ile tabir olunur.

RUYADA TEKME VURMAK: Ebû Sâid’ül Vaaz (r.a) demiştir ki: Birinin kendisine ayağıyla tekme vurduğunu görmek fakir düşüp, etrafındakilerin kendi zenginliğiyle övünmesine ve sataşmasına delalettir. Bazı rüya tabiri âlimlerine göre: Rüyada Ayağıyla itmek ve tekme vurmak buğz ve düşmanlığa, hoşa gitmeyecek, nefret uyandıran işin yapılmasına işarettir.

Bir tanıdığı adamın kendisine tekme ile vurduğunu gören, o kimsenin kin ve düşmanlığına maruz kalır veya o adamın entrikası ile hoşa gitmeyecek, nefret ettiği bir işe girer. Kendinin birine tekme ile vurduğunu ve ayağıyla ittiğini görmek tekme vurduğu şahsa düşmanlık edip zarar vermesine işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca