Rüyada “Tavus Kuşu” Görmek

Tavus Kuşu
Rüyada Tavus kuşu görmek, tavus kuşu yavrusu, dişi tavus kuşu, erkek tavus kuşu veya tüyünü kuyruğunu görmek ne anlama gelir rüya yorumu.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

RUYADA TAVUS KUŞU: Tavus kuşu görmek bir idareci ile tabir edilir. Bir erkek tavus kuşu olduğunu gören, öyle bir devlet başkanı veya vekillerinden birinin yanında mevki ve makam sahibi olur. Rüya sahibi devlet işlerinden anlamazsa yaptığı başka işlerle yardım, iyilik, hayırlı bir iş ve faydalanmaya nail olur.

Dişi bir tavus kuşuna sahip olduğunu gören, mal ve mülk sahibi güzel bir kadınla evlenerek ondan yardım, iyilik, hayırlı bir iş ve menfaat görür. Tavus kuşu yavrusu için görüşler Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre öyle bir kadının yardımıyla yaptığı işlerden kazanç sağlayıp eline yeni bir ev eşyası, araba almak veya para geçer.

Kirmâni (r.a) diyor ki: Tavus ile güvercinin yan yana gezdiklerini görmek ahlâkı bozuk bir erkekle bir kadının ilişkiye girdiklerine tabir edilip, yorumlanır.

Danyâl (a.s.) demiştir ki: Dişi tavus kuşu görmek, toplum ahlâ­kını bozan bir kadına tâbir edilip, yorumlanır. Bir dişi tavus kuşunun etini yediğini gören, bozguncu ve ahlâksız bir kadın yüzünden kazanç sağlar. Tavus kuşunun kendisi ile konuştuğunu gören, halkın şaşırıp kalacağı kadar büyük bir makama ve itibara nâil olur. Evinde bir tavus­la bir turaç kuşunun olduğunu görmek hane halkından birinin ahlâkı­nın bozukluğuna işarettir.

Câbir’ül Mağribi (r.a) demiştir ki: Evinden bir dişi tavus kuşunun uçtuğunu gören, eşini boşar veya eşi vefât eder. Bir tavus kuşu kestiğini gören, bakire biri ile yakın ilişkiye girer veya düşmanına galip gelir. Elinden bir erkek tavus kuşunun uçtuğunu gören, görevinden ayrılır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Rüyamda tavus kuşu gördüm. Rüyada tavus kuşu görmek ne anlama gelir? ( Sevgi ) dedi ki:

  Ruyamda bırı tavus kusu kanatı veriyor ve uçuyorum tavus kusu yuvasına gıdyorum bu rüyamın anlamını açıklarsanız sevınırım kolay gelsın sızlere

  1. Rüyanızın yorumu dedi ki:

   Merhaba Sevgi, rüyanız hayırlara vesile olsun. Rüyada tavus görmek, iyilik, güzellik ve mevki sahibi olmaya hayırlı bir işe sahip olup başarılı olmaya tabir edilir.

 2. Aslihan dedi ki:

  Hayırlı günler ben rüyamda ağaç üstünde bi anne ve iki yavru tavus kusu gördüm ve seslenmemle kucağıma geliyordu ikide anlamı ne acaba yorumlarsaniz sevinirim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca