Rüyada “Tavukçu ve Kuşçu” Görmek

Tavukçu ve Kuşçu
Rüyada Tavukçu ve Kuşçu görmek, kendini tavukçuluk yada kuşçuluk yaparken görmek tavuk yada kuş beslemek ne anlama gelir rüya yorumu.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

TAVUKÇU ve KUŞÇU: Rüyada tavukçu ve kuşçu görmek ticaret yapan veya hizmet edenleri çok olan birisi ile tabir edilir. Rüyasında kendisinin tavukçuluk veya kuşçuluk yaptığını görenin başı sıkıntıdan ayrılmaz, kazancını huzur içinde yiyemez. Tavuk ve kuşları besili ve benzeri az bulunur güzellikte olursa, kendisinin de işleri yolunda, hayatı huzur içinde geçer, değilse tam tersi olur.

Rüyada tavuk satan veya tavukçuluk yapan birini görmek; rüyanızın manasına göre ticaretin artmasına işlerin bollaşmasına hayırlı ve doyurucu bereketli kazanç ile yorumlanır. Rüya sahibi rüyasında kendini tavukçu olmuş görmesi kendi eliyle hayırlı bir işte bulunacağına yorumlanır.

Rüyada Kuşçu görmek kendini kuş beslerken görmek, boş işlere ve kazançsız işler ile meşgul olmaya bunlara dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. MEHMET KUM dedi ki:

    MEHMET KUM: Rüyamda üç tane kuşlar gördüm. Büyüklüğü sanki deve kuşu kadar vardı. önümde duruyorlardı, ve ben onlara seyredirken üç tane büyük kuş birden öldü. bu rüyamın yorumu nedir acaba?

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca