Rüyada “Tavuk” Görmek

Tavuk
Rüyada Tavuk görmek, tavuk yemek, tavuk pişirmek, piliç, çiğ tavuk eti görmek, pişmiş tavuk eti görmek ne anlama gelir rüyanızın yorumu burada!
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RUYADA TAVUK: Rüyada tavuk görmek Ebû Sâid’ül-Va âz’ın görüşüne göre güzel kadın ile tabir edilir. Rüyada Pişmiş tavuk görmek, kolay geçime işarettir. Rüyada Çiğ Tavuk görmek güzel bir bayana onla birlikte olmaya işarettir. Kadın içinse bir bayan arkadaşın yakınlığını duyacağına işaret eder.

İbni Şirin (r.a) rüya yorumu hakkında diyor ki; Evin hizmetçisine piliçleri ise yanında çalışan işçi veya yardımcıların çocukları ile tabir edilir. Rüyada çok sa­yıda tavuk gören, bir cemaate idarece veya yönetici olur. Tavuk eti ve tüyü mal ve nimettir. Bir tavuğu kestiğini gören, bâkire bir kızla evlenir. Bir piliç kestiğini görenin çocuklarınızın başına bir bela gelir.

Kirmâni (r.a) diyor ki: Rüyada çok sayıda tavuğu olduğunu ve onları bir yere kapadığını görmek yardım, iyilik, hayırlı bir iş ve nimettir. Onların kapatıldığı yer rüyâ sahibinin evine yorumlanır.

Câbir’ül Mağribi (r.a) demiştir ki: Rüyada görülen tavuk güzel fakat fakir bir kadına işarettir. Siyah tavuğun yorumu diğerlerine üstün sayılır. Evine bir tavuk girip orada yumurtladığını görmek güzel bir kadının yardımıyla kazanılan para, altın ve servet biriktirmeye ile tabir edilip, yorumlanır. Bir tavuk tuttuğunu ve onun horoz gibi piliçleri olduğunu görmek çocuk ile tabir edilir.

İsmail El-Eş’as (r.a) demiştir ki: Rüyada piliç görmek tasa ve kedere tabir edilip, yorumlanır.

Câferi Sâdık (r.a) diyor ki: Tavuk görmek iki şekilde tabir edilir: Güzel eş, yanında çalışan işçi veya hizmetçisi. Tavuk da görülen bütün haller buna nispet ile işarettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Anonim dedi ki:

    Tavuk yemlemek

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca