Rüyada “Tas” Görmek

Tas
Rüyada Tas veya maşrapa görmek iyi huylu bir kadına veya faydalı olan kişinin hizmetinden istifade etmeye yorumlanır. Rüyada tas görmek hayırlıdır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA TAS: Rüyada tas görmek maşrapa gibi tabir edilir. Diğer rüya tabircilerinin görüşüne göre, rüyada görülen tas, yaptığı işlerden olan kazanç ve karıdır. Gördüğü tasın güzelliği ve yeniliği sağlamlığı, kazancına nispet edilir.

Rüyada tastan su içtiğini görmek, sohbeti hoş, yaptığı yemekler beğenilerek yenen, güzel ve nur yüzlü bir hanıma, gülmeyi sevmeyi bilen birine, kadir kıymet değer bilen ve olgun bir hanıma ve bu hanımın varlığıyla hayatının anlam bulacağına alamet eder. Rüyada tas görmek İyi bir kimse ile karşılaşacağına ve bu kimse tarafından takdir edilmeye, ondan bir şeyler dinleyip öğrenmeye, bazende rüyada tas görmek bir kimseden hayat dersi gibi alır gibi nasihatler almaya ve akıl danışıp sormaya delalet eder.

Rüyada tastan su içmek, güzel bir tas görmek, bakır tas görmek, porselenden bir tas görmek, Bu rüya genel anlamı ile kız çocuğu ve çeyiz ile tabir edilir.  Bazı rüya tabircilerin görüşlerine göre iyi huylu kadın ile tabir edilir. Kendisinden hayır gelecek bir kadına ve onun vesilesiyle hayatı doyasıya yaşamaya alamet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca