Rüyada “Taş Duvar” Görmek

Taş Duvar
Rüyada taş duvar görmek zorluklara rağmen başarıya ulaşmayı ifade eder. Rüyada taştan duvar görmek, özel hayatınızda yaşayacağınız ayrılığa işarettir.

Rüyada Taş Duvar Görmek

Rüyada taş duvar görmek tüm zorlukların üstesinden gelen bir adama işaret eder, bazı tabircilere göre bu rüya özel hayatında mutlu olmaya ve bunu evlilik ile sonlandıracak olmaya delalet eder. Rüyada taştan duvar görmek, güzel huy ve ahlaklı bir kimse ile tabir edilir. Rüyada taş duvarlı bahçe görmek, bereket ve bolluktur. Rüyada taş duvar yıkmak, ilim, irfan ve Salih kimse yorumlanmaktadır. Rüyada taş duvarlı okul görmek, eğitim hayatında başarılı olmaya tasvir edilir. Rüyada taş duvar görmek, özverili ve iyi bir kimse olmanıza yardım sağlayan iyi huylu bir eşe ve manevi destek görmenize delalet eder.

Rüyada taş duvar, rüya sahibinin çevresinde olan bitene karşı duyarsız bir kimse olmamasına tabir edilir. Rüyada yıkılmış taş duvar görmek, hayallerini ve umutlarını yitirmeye rivayet edilir. Rüyada taş duvar, arzu edilen ve istenilen şeye, muradına kavuşmaya yorumlanmaktadır. Rüyada duvara taş koymak, murada ermeye ve istediğinizi zorda olsa elde etmeye işarettir. Rüyada duvar taşı görmek, büyük ve iri taşlar insanın bedenini ve afiyetini temsil eder, sağlık ve afiyet ile tabir, edilip yorumlanır.

Rüyada Taş Duvarlı Ev Görmek

Rüyada taş duvarlı ev görmek, bir rivayete göre hayırlı bir işe sahip olmaya, başka bir rivayete göre ise evlenecek olması ile tabir edilir. Rüyada taş duvarlı ev görmek, düşmanın karşı önlem almaya ve ona karşı zafer kazanmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Büyük Taşlı Duvar Görmek

Rüyada büyük taşlı duvar görmek,  bilgisiz ve cahil bir kimse ile iş yapmaya ve bundan dolayı pişmanlık duymaya tabir edilir. Rüyada büyük taş duvar görmek, kötü düşünceli ve fesat insanlardan uzak durmaya, doğru kararlar verip karlı işler yapmaya tasvir edilir.

Rüyada Beyaz Taşlı Duvar Görmek

Rüyada beyaz taşlı duvar, güzel, hayırlı ve kısmetli işler yaparak makam ve mevki sahibi olmaya yorumlanmaktadır. Rüyada beyaz taş duvar görmek, başarılı işler yapmaya ve yeni atılımlar yaparak kazancının artmasına ve güçlenmesi ile yorumlanır.

Rüyada Siyah Taşlı Duvar Görmek

Rüyada siyah taşlı duvar, kötü ve zor geçen bir dönemden sonra rahat edeceği bir hayata sahip olmaya tasvir edilir. Rüyada siyah taş duvar görmek, gelecek olan güzel ve hayırlı günlerin habercisi olarak yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca