Rüyada “Tarla Kuşu” Görmek

Tarla Kuşu
Rüyada tarla kuşu tuttuğunu gören, ahmak birisiyle ortak bir işe girer, İslami tabircilere göre tarla kuşu tutmak, satın almak evliliğe işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek

RÜYADA TARLA KUŞU GÖRMEK: Rüyada tarla kuşu tuttuğunu gören, ahmak birisiyle ortak bir işe girer, Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre tarla kuşu tutmak, satın almak, birinin hediye etmesi memlekette bir hastalığın yayılmasına tabir edilip, yorumlanır.

Câbir’ül Mağribi (r.a) demiştir ki: Rüyasında tarla kuşu görmek, zor ve zahmetli sonunda da hiçbir kazanç olmayan bir işle boşu boşuna uğraşmaya tabir edilir. Tarla kuşunun uçtuğunu, gittiğini, öldüğünü görmek tasa ve üzüntüden kurtulmaya ve etini yemek dahi bin bir zorlukla kazanılacak paraya tabir edilip, yorumlanır.

Tarla kuşu nedir: Tarla kuşu neslinden, genelde tarlalarda yuva yapar bu kuş türü, uzunluğu yani boyu 20 santimetre, sırt kısmı kahverengi renk olarak serçe kuşu gibidir ona az da olsa benzer, karın kısmı beyaz olan küçük güzel ötücü kuş, türüdür. Genelde çayır kuşu, toygar (alauda arvensis). bilinir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca