Rüyada “Tarçın” Görmek

Tarçın
Rüyada Tarçın görmek, yemek, içmek, Rüya sahibinin eş, dost ya da akrabalarından biri ile alakalı iyi olmayan bir söz yada haber alacağına tabir edilir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA TARÇIN GÖRMEK: Rüyada tarçını ilaç olarak kullanıp fayda görmek hayırlı işlere ve faydalı sonuçlara, ilâç’tan fayda görmeyen zarara tabir edilip, yorumlanır. Bir görüşte tarçın keder olarak tabir edilir. Tarçın yediğini gören, hüzün ve kedere, endişe ve tefekküre düşer.

Rüyada Tarçın görmek ne anlama gelir, rüyayı gören kimse için şu şekilde tabir edilir. Tarçın rüyası sıkıntılı, üzücü bir haber alacağına buna hazırlıklı olması gerektiğine işaret eder. Rüyada tarçın kokusu duymak, yada tarçın kokusunu hissetmek, çıkmaza girmiş ve yarım kalmış işleri varsa bunlara önem vermesi gerektiğine ve henüz başlatılamamış çalışmaları yoluna sokacak atılım yapması gerektiğine ve bunları kolaylıkla tamamlayıp işlerlik kazanacak hale getirecek durumlara işaret eder.

Rüyada tarçının tadını hissetmek‘de şu şekilde yorumlanır. Bilgili, deneyimli ve tecrübesiyle insanların dikkatini çeken akıllı bir kişinin varlığına işaret eder ve bu şekilde tabir edilip yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca