Rüyada “Tarak” Görmek

Tarak
Rüyada tarak görmek dost görünüp düşmanlık etmeye çalışan münafıkla tefsir edilir. Saçını Taradığını görmek hayırlı iş, temiz kazanç ile tabir edilir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYAMDA TARAK GÖRDÜM: Rüyada tarak görmek dost görünüp düşmanlık etmeye çalışan münafıkla tefsir edilir. Demir tarak yardımcı bir adamdır. Taradığını görmek hayırlı iş, temiz kazanç, borcunu ödemek, muradına ermek, sünnete uygun yaşamak, süslenmek ile tabir edilir.

RÜYADA TARAKÇI GÖRMEK: Tarakçı görmek maddi-manevi yardım veya iyilik sahibi ve dindar, herkesin işlerine yardım ederek faydalı olmaya çalışan, gerektiğinde kendi işini bırakıp başkalarının işlerini yapan bir kimseyle işarettir.

Rüyada Tarakla Taranmak

Bir kimse Rüyada tarakla tarandığını görmüşse saçını taradığını görürse bazı şeyleri telafi etmek için adım atacağına ve artık belli bir hayat yolunda adım atıp emniyet içinde yürümeye karar verip, bunu uygulaması manasına gelir ve rüyanız yorumlanır.

Rüyada Tarak görmenin genel manası

Rüyamda tarak gördüm diyen bir kimse hem kadın hem de erkek ile tabir edilip yorumlanır. Kadın sadakatli, fedakâr ve ve düşünceliyken, erkek hırslı, öfkeli ve yıkıcı kimse şeklinde yorumlanır. Bir kimse Rüyada tarak görmüşse genel anlamı diğer yandan da temiz ve hayırlı sonu huzurlu olan güzel gönül işlerine ve bol ticaret ile hayırlı kazanca hayatındaki güzel gelişmelere yol açacak yeni atılımlara rüyanızın tabiri bu şekilde yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. irem dedi ki:

    Konuştuğum çocukla çok yakın arkadaşım arabayla beni eve bırakıyorlar fakat eve yaklaşmadan başka biri İrem gitme korkacaksın kan var diyor bende kızıp saçmalamayın orası benim evim deyip gidiyorum kan filan yok ama babam kapıda oturmuş ölsem bile oraya atlardım nasıl atlamazsınız diyor orada anlıyorum ki ablam içeride kalmış evin içi de su dolu kapıyı açıyorum su dışarı akmıyor koşup suya atlıyorum ama su böyle denizin içi gibi hem görünüyor hemde hafif bulanık sonra kendi odama gelince su bitiyor ablam banyo etmiş saçını tarıyor elinde el aynası koşup sarılıyorum.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca