Rüyada “Tandır” Görmek

Tandır
Rüyada Tandır görmek gizli işlerin açığa çıkmasına, tandır yapmak düşmandan kurtulmaya, Tandır yaktığını görmek sorumluluk yüklenmeye işaret eder.

RUYADA TANDIR GÖRMEK: Tandır görmek gizli işlerin açığa çıkmasına, tandır yapmak düşmandan kurtulmaya ve sorumluluk yüklenmeye, ticaretinin artmasına, Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre de evliliğe işarettir. Evindeki tandırın içinde kül olmadığını gören, hayırsız bir kadın ile evlenir.

Rüyada Evde Tandır Yapmak

Evinin içinde bir tandır yaptığını gören, işinin ehli ise önemli bir memur olmaya, tacir ise ticaretinin devam edeceğini gösterir. Be­kârsa evlenir bolluğa nail olur. Zengin ise düşmandan korunup malı mülkü servet ve itibarı artar. Tandır her sürede hayırdır. Tandırı tahrip etmek veya doldurmak iyi değildir.

İmâmı Nablûsi (r.a) diyor ki: Tandır yaktığını gören, malından kazanır ve kendine ve hayatına faydalı olur. Bir yöneticinin evinde tandır olduğunu görmek, eğer hükumet ile zor bir işi varsa bertaraf olmaya ve düşmana karşı zafere işarettir. Bir tandır yaptığını gören, işin eh­li ise en büyük bir makama geçer, eğer düşmanı varsa ondan kurtulur. Kendine içinde kül olmayan bir tandır verildiğini gören, hayırsız bir kadın ile evlenir. Tandırın bir hayli çeşitleri olup her biri değişik tabir edilir.

Kebap ve yemek tandırını yakmaya çalışmak mahkum olmaya işarettir. Rüya sahibi şiddetli bir sıkıntıda ise ondan kurtulur. Çarşı içindeki tandırı görmek,herkesin kendine müracaat ederek fetva aldıkları ve çözümü zor ve karışık işleri çözen bir âlim ile tabir edilir. Kış vakti evinin içinde tandırı olup ateşinde ısındığını gören, mal ve mülk sahibi olup rahat eder. Eğer yaz günü tandırda ısındığını görse azap görür, veya ateşli bir hastalığa uğrar.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca