Rüyada “Takunya” Görmek

Takunya
Ağaçtan yapılmış nalınlar veya takunya münafık bir kadın ile de tabir olunur. Bir nalınları olduğunu ve giydiğini gören, münafık bir kadın ile evlenir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA TAKUNYA GÖRMEK: Rüyada ağaçtan yapılmış nalın ve takunya görmek fakirliktir. Rüyasında yeni nalınlar veya takunya giydiğini görenin yanında çalışan işçi veya hizmetçileriyle aralarında bozukluk ve ayrılık olur. Nalınlarının yandığını görenin yanında çalışan işçi veya hizmetçi vefat eder. Ayağına demirden nalınlar giydiğini gören, yanında çalışan işçi veya hizmetçilerine hâkim olup sözünü ve emrini dinletir.

Ebû Sâid’ül Vaaz (r.a) demiştir ki: Ağaçtan yapılmış nalınlar veya takunya münafık bir kadın ile de tabir olunur. Bir nalınları olduğunu ve giydiğini gören, münafık bir kadın ile evlenir. Eğer giymez ise zararı yoktur. Takva ehlinden ve hayır sahibi ise hakkında iyidir. Eğer açıktan günah işleyenlerden ve fesaddan yani fesatçı ve bozguncu ise iyi değildir. Bu anılanlardan biri başkasına üstünlük sağladığını görse Dünyaca evvela yükselir, sonra da zillete düşer ve hakaret görür. Rüyada Nalın görmek, Yükselmekle ile beraber gücü ve etkili bir görünüşü de olur ve cüssesini herkesten büyük olmuş görür ise vefat eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca