Rüyada “Takı ve Ziynet Eşyası” Görmek

Takı ve Ziynet Eşyası
Rüyada Takı görmek, Süs eşyalarından bir şey takmak oymalı, resim ve şekillerle süslü gümüş ise çok kazanç, değersiz ise iyilik görmeye işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

TAKI ve ZİYNET EŞYASI: Süs eşyalarından bir şey takmak veya üzerinde taşımak özellikle oymalı, resim ve şekillerle süslü gümüş ise çok kazanç, değersiz metalden yapılmış ise az faydalanmaya, altın yaldızlı ise maddi-manevi yardım veya iyilik görmeye işarettir. Altın, nakışlı ve değerli taşlarla süslü bir kemer kazançlı bir ticarete, işsiz için memuriyete tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Takı Görmek

Bir kadın rüyasında başında, göğsünde veya bir kaşının üzerinde taşınması âdet olan süs eşyalarından birini görmek güzel iş ve hayata, kocasının vefasına tabir edilip, yorumlanır. Aynı rüyayı gören, erkekse veya süs eşyasını bir erkek üzerinde görmüşse kazanç ve faydalanmaya veya üzüntü ve kedere delildir.

Kirmâni (r.a) diyor ki: Gümüş veya altından imal edilen her süs eşyası yapıldığı madenin tabirine uygun tabir edilir. Diğer rüya tâbircilerinin görüşüne göre, altın süs eşyaları kedere, gümüş süs eşyaları maddi-manevi yardım veya iyilik ve faydalanmaya delalettir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. selin dedi ki:

  ceydayla okulun alt bölümüne iniyoruz orada bir kaç kişi daha oluyor. sonra yürürken bakıyorum arkadan ses geliyor dönüyorum arkama cebimdeki kolyeler düşmüş gidiyorum alıyorum.orada 3 erkek oluyo bana bakıyorlar. ben takıları topluyorum parlak gerdanlık gibi takılar bir kaç küpe falan var. alıp cebime kadarken müdür yardımcısı geliyor . yanıma eğilip furkan furkan diyip gülüyor

 2. Nihat Baytemur dedi ki:

  İyi akşamlar,

  Ruyamda tanıdığım genç bir kıza parlatıp; kolye bileklik ve küpe verdim taktı

  Cevabınızı e-mailime bekliyorum ,

  Teşekkür ederim

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca