Rüyada “Taha Suresi” Görmek

Taha Suresi
Rüyada Taha Suresi okumak veya okunduğunu görmek, hayra işarettir. Taha süresini veya ondan bir ayeti okuduğunu görmek, çok sevaba ve zafere alamettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA TAHA SÛRESİ GÖRMEK: İbni Şirin (r.a) görüşüne göre: Tâha sûresini Rüyasında tamamen veya kısmen okuyan veya okunduğunu işiten düşmanlarıyla mücadelede onlar üzerine galip ve muzaffer olur.

Kirmâni (r.a) diyor ki: Allah rızası için çalışmasıyla tanınır. Kötülük ve sıkıntılardan emin olu, fakat Dini konuların ayrıntılarında yanılır ve gaflet eder ve sonra bunu ıslah eder.

Câferi Sâdık (r.a) buyuruyor ki: Din ve diyanet ile halk içinde meşhur ve belli olur. Cenâbı Hakk onun vasıtasıyla bir hayli sihri ip­tal eder.

İbni Fazâle (r.a) diyor ki: Teheccüd namazını ve fiili hayır ve hasenatı sever. Din emirlerinde bir yanılgı ve gaflete uğrayıp sonra uya­rılmış olarak tevbe ve istiğfar ile takva sahibi olur.

İmâmı Nâblûsi (r.a) buyuruyor ki: Eğer gurbette ve âilesinden uzakta ise âilesine döner. Düşmanını yener ve muzaffer olup kötü kimselerin mahvolmasına sebep olacağına tabir edilip, yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca