Rüyada “Tabanca” Görmek

Tabanca
Rüyada Tabanca görmek İslami yorumu, kötü söz ve hareketlerle halka eziyet vermeye gücü varken bundan kaçınır. Laf işitmeye söz çıkacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA TABANCA GÖRMEK: Eski zamanda kurşun gibi ufak madeni şeyler atan yay gibi bir şey kullanılırdı. Onun bugünkü karşılığı tabancadır. Tabir usulüne göre ve kıyaslayarak o aletin yorumunu tabancaya yükleyeceğiz. Rüyada tabanca görmek kötü söz, üzüntü ve halk ile tabir edilir. Rüyada elindeki tabancayı gerektiği halde kullanmadığını gören, kötü söz ve hareketlerle halka eziyet vermeye gücü varken bundan kaçınır.

Kirmâni (r.a)’ye göre: Tabancayla birine ateş ettiğini gören, o kimseye iftira eder. Boş tabanca ile birine nişan aldığını gören, iftira ve boş suçlamalarla halkı tehdit eder. Tabancasının bozulduğunu veya kı­rıldığını görmek iftira ve suçlamalarla halka eza etmek istediği halde başarıya eremez. Kuru sıkı tabanca ile birine nişan aldığını gören, ifti­ra ve dayandığı bir hususla tehdit eder.

Rüyada Tabanca Satın Almak; rüyada tabanca satın almak kişinin sevdikleriyle arasındaki sıkıntıların sona ereceğine ve alınacak bir yardım sonrasında güç kazanmak olarak tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca