Rüyada “Tabak” Görmek

Tabak
Rüyada dolu tabak görmek, evlilik ve yuvaya, rüyada boş tabak görmek bekarlığın uzamasına, rüyada kırık tabak görmek sıkıntı yaşamaya delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı ne demektir?

RÜYAMDA TABAK GÖRDÜM : Rüyada tabak görmek bolluk, huzur ve zamanında evin hizmetinde bulunan güzel ve hayırlı yanında çalışan işçi veya hizmetçisi ile tabir edilir. İçinde yiyecek olan bir tabak gören, bolluk ve huzura nail olur. Tabak bulmak almak neşe ve zevk sahibi olmaya işaret eder, vermek veya kırmak sıkıntıya işarettir.

Rüyada Tabak Görmek

Rüyada Boş Tabak Görmek; rüyasında boş tabak gören kişi için bu rüya kişinin durumuna göre farkı yorumlanır. Kişinin bekar olması durumunda bu rüya bekarlığın uzaması olarak tabir edilir. Rüyada tabak görmek, Rüya sahibinin Rüyasında boş tabak görmek kişi eğer evliyse, bu rüya evlilik hayatında baş gösterecek bir takım sıkıntılar olarak tabir edilir.

Rüyada Dolu Tabak Görmek; rüyasında içi dolu tabak gören kişi için bu rüya, kazancın artışına ve edinilecek bir başarıya işaret eder.

Rüyada Kırık Tabak Görmek; rüyasında bir tabağın kırıldığını veya kırılmış bir tabak gören kişi için bu rüya kişinin duygusal hayatında yaşayacağı bir sıkıntı, bir olumsuzluk ve üzüntü verici bir durumdur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca