Rüyada “Süt” Görmek

Süt
Rüyada süt görmek kolay yoldan alın teriyle kazanılan paraya işaret eder. Rüyada süt gören kimse birikim yaparak yatırım amaçlı işlere girmesine yorumlanır.

Rüyada Süt Görmek

Rüyada süt görmek zorluk çekmeden alın teriyle kazanılan paraya işaret eder. Rüyada süt gören kimse için mal ve mülk sahibi olmaya, maddi anlamda birikim yapmaya yorumlanır. Aynı zamanda geleceğe kolaylık sağlamaya, yokluktan kurtularak bolluğa ve zenginliğe ulaşmasına yorumlanmaktadır. Şans kapılarının sonuna kadar açık olmasına ne isterse kabul olmasına, kudrete erişmeye delalet eder. Rüyada sütün aktığını görmek ağır olmayan bir hastalığa yakalanmaya ve kısa sürede şifa bulmasına işarettir.

İmam Nablusi: Beklentilerinin fazla yüksek olmadığına bu sebepten dolayı yakın bir zamanda isteklerinin kabul olacağına yüzünün güleceğine ve kariyer sahibi olacağına delalet eder.

Diyanet: İçine düştüğü zorluklardan kurtulmaya feraha ermeye kafasını karıştıran olayları geride bırakmaya, temiz biz sayfa açmaya yorumlanır. Rüyada süt arabası görmek birikim yapmaya geleceğe büyük yatırımlar yapmaya yorumlanmaktadır.

İslami: Rüyada sütü cezvede kaynatmak, zararlı çıkacağı bir işe gireceğine kazanç sağlayamayacağına üzüleceğine delalet eder. Rüyada sıcak süt dökmek, duymak istemediği kötü haberler almaya etkisinden çıkamayacağına ve sağlık sorunu yaşayacağına rivayet eder.

Caferi Sadık: Rüyada taşmış süt görmek, arada kalacağı bir olay yaşamaya çaresiz olmaya elinden hiç bir şey gelmemesine yorumlanır. Rüyada süt alan birini görmek, etrafındaki insanların diline düşeceğine kulağınıza kötü duyumların geleceğine yorumlanır.

Kirmani: Rüyada şişede süt almak, etrafındaki insanlar tarafından destek göreceğine ve destekten dolayı çok mutlu olacağına duygulanacağı’na işaret eder. Rüyada şişede süt içmek, yakınındakilerin bile sizi çekemediğine sizin başarılarınızı kıskanan fesat insanların olduğuna onlara ödün vermediğinize delalet eder.

Rüyada İnek Sütü Görmek

Rüyada inek sütü gören bir kimse, elde ettiğiniz kazanç ile yapacağınız işler sayesinde bir çok insana yardım edeceğinize hayır duaları alacağınıza, çok sevap işleyeceğin’ize delalet eder. Rüyada inek sütü vermek, büyük zenginlik kazanılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmeye mutlu olmaya işaret eder.

Rüyada Süt İçmek

Rüyada süt içtiğini görmek, karlı işlere girişeceğine sonunda pişmanlık duymayacağına iyi ki bu işe girmişim diyeceğine ve herkesin sizi takdir etmesine delalet eder. Rüyada süt alıp içmek, işini kimseden yardım almadan yapan bir kişiliğe sahip olmak ve kimseye yenilmemeye işaret eder.

Rüyada Süt Vermek

Rüyada inek sütü kaynatmak, yüklü miktarda para geleceğine bu parayı iyi yerlerde kullanacağınıza borçlarınızın kapanmasında kolaylık sağlanacağına yorumlanır. Rüyada tencerede süt taşımak, yakın vakitte taşınacağınıza bu evin sizin için daha hayırlı olacağına bereketin artacağına delalet eder.

Rüyada Süt Satmak

Rüyada sıcak süt içmek, hane içerisinde veya akrabalarla yaşanılacak olan bir tatsızlığa, bu tatsızlığın sonunda haksız çıkmaya tabir edilir.

Rüyada Süt Almak

Rüyada süt almak, karşısına çıkacak terbiyeli ahlaklı saygılı ve görgülü bir kimseyle evleneceğine delalet eder. Rüyada süt almak ve pişirmek, çocuğunu istediği şekilde yetiştirmeye,  büyüdüğünde çok saygılı bir kimse olmaya tabir edilir.

Rüyada Süt Dökmek

Rüyada sütü döktüğünü görmek, sağlık problemleri yaşamaya fakat bir süre sonra iyi olmaya, beslenmeye dikkat etmeye işaret eder. Rüyada süt dökülmesi, ortak bir şirket açmaya hayatınızı kurtarmaya, büyük vadeli girişimler yapmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Süt Kaynatmak

Rüyada süt kaynattığını görmek, çok sevdiği bir kimseyle evleneceğine hayallerine adım adım kavuşacağına şükürler edeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada süt kaynatmak ve taşırmak, çok patavatsız bir kimse olduğuna sır taşıyamayan insanların güvenini yıkan bir yapınızın olduğuna delalet eder.

Rüyada Şişede Süt Görmek

Rüyada şişede süt gören bir kimse, hayallerine kavuşmak için sabırla azim ve hırsla çalıştığına, kendine vakit ayırmadığına ama sonunda sabrının karşılığını alacağına hayallerine kavuşup rahat bir gelecek sağlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tencerede Süt Görmek

Rüyada tencerede süt gören bir kimse, sıkıntısız bir hayat yaşamaya güçlükle kazanılan mutluluğa azimle elde edilen bol kazançlara delalet eder. Rüyada tencerede süt kaynatmak, bir kaç sağlık kontrollerinden geçeceğine ama sonucunda hiç bir sıkıntı çıkmayacağına rivayet eder.

Rüyada Sütün Taştığını Görmek

Rüyada sütün taştığını görmek, hayallerini gerçekleştiren bir ev sahibi olacağına büyük projelere atılacağına işaret eder. Rüyada sütü taşırmak, eski arkadaşlarıyla buluşacağına güzel maceralı dakikalar yaşayacağınıza sevineceğine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca