Rüyada “Sopa” Görmek

Sopa
Rüyada Sopa Görmek; hanım ve koca ile tabir edilir. Bir rivayete göre rüyada sopa görmek, tasa, üzüntü, gam ve yas’a, sinirlerin gerilmesine işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RÜYADA SOPA: Sopa rüyası hanım ve koca ile tabir edilir. Bir rivayete göre rüyada sopa görmek, tasa, üzüntü, gam ve yas’a, sinirlerin gerilmesine, baş ağrısına işarettir. Rüyada Elinde sopa görmek maksada ulaşmaya işaret eder.

Rüyada Sopa Kırmak

Rüyada Sopa Kırmak veya kırık sopa görmek; Tabirci rüyanın şekil ve tarzına, rüyayı anlatanın hal ve şemasına nazaran bu cihetlerden biri ile tabir etmelidir. Hali iyi vakti iyi ise hayır ile yorumlanır denilmiştir.

Rüyada Sopa Yemek

Rüyada Sopa Yemek; aile halkının sıkıntı ve darlıktan kurtulmasına ya da fakirlikten sonra zengin olmalarına işarettir.Rüyada sopa yemek; dert ve tasaya yorulur ve bir konu hakkında pişmanlık yaşamak demektir.

Rüyada Sopa Atmak

Rüyada Sopa Atmak; geniş rızka, ucuzluğa, hastalıktan şifaya işarettir. Rüyada Sopa attığını görmek; bir konudan dolayı kederlenmeye delalet etmektedir.

Rüyada Sopayla Kavga Etmek

Rüyada Sopayla Kavga etmek; Bekar erkek için evlenmeye, bekar kız için kocaya ve hizmetçiye işarettir. Bu rüya bazı tabircilere göre; elem ve tasa içinde korku ve endişe yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Sopayla Birini Kovalamak

Rüyada Sopayla birini kovalamak; dertli kimseye ve vicdanen rahatsız olan kişiye delalet eder. Bu rüyayı gören kişi üzüntü ve sıkıntıya düşer denilmiştir.

Rüyada Sopa Tutmak

Rüyada Sopa Tutmak elinde sopa tuttuğunu görmek; temizliğe, yaraların iyileşmesine, sıkıntıların dağılmasına, borçların ödenmesine işarettir.

Rüyada Sopa Sallamak

Rüyada Elinde Sopa Sallamak; bu rüyayı gören kimsenin yardım görmeden özel işlerini kendi eliyle düzelteceğine işarettir.

Rüyada Sopayla Birini Dövmek

Rüyada Sopayla birini dövmek; rüya sahibinin bir kimseye yardımda bulunmasına eğer rüyasındaki kişiyi tanıyorsa aralarında bir sürtüşme olacağına dikkatli olunması gerektiğine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. asu45 dedi ki:

  rüyada karanlık birodada annem ben erkek kardesim yatıyorduk üçümüz aynı yatakta erkek kardesim ısıkları söndürüp bana sopa attı annemde onu dövdü etraf karanlıktı .benım esimle çok sorunlarım var ve bir kızım var yasım 25 kardesimde 23 yasında erkek tesekkür ederim

  1. Anonim dedi ki:

   Kardesinle annen sana yardim edicek

 2. Necla dedi ki:

  Rüyamda arkadaşım benden kaçıyo du bana çek pas fırlattı ve osıra sopasının ucu kırıldı

 3. Anonim dedi ki:

  Rüyamda elimde kalın normal boyda bir sopayla ALLAH ı zikrediyorum

 4. Ezgi dedi ki:

  Annem rüyasında askerde olan anımı görmüş riya tam olarak böyle annemin kuzeni olmuş onun mezarına gdiomusuz annem mezar nerde demiş abime abimde anne yeni toprak iste bura gormuyomusun demiş sonra abim mezarin üstünde yatmis ben annemin yanına gitmiştim anneme abime bisey sorudan demişim Annemde bana abin öldü demiş sonra abim kalkmış daha sola bakmış göz bebekleri büyümüş bir şekilde uyudum demiş yatmis yine sizce ne demek acil aciklarmisiniz

 5. Aleyna dedi ki:

  Rüyamda dışardan eve dönerken arkamda eskici kılığında teyzemi gördüm kafamı kaldırıp eve baktığımda teyzem balkondan beni izliyordu sonra apartmana kaçmaya çalıştım ama eskici apartmanda beni odunla dövdü.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca