Rüyada “Siyah Dut” Görmek

Siyah Dut
Rüyada siyah dut görmek, hasta biri için şifa, dut yemek hastalıktan kurtulmaktır. Rüyada siyah dut reçeli veya pekmezi görmek, muradına kavuşmaktır.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Siyah Dut Görmek

Rüyada siyah dut görmek hasta biri için şifa bulmasına ve sıhhat afiyete kavuşacağına, aynı hastalığın tekrardan nüksetmeyeceğine işarettir. Rüyada siyah dut ve kara dut pekmezi görmek, rüya sahibinin sıkıntılarının son bulması ve borçlarından kurtulması ile tabir edilir. Rüyada siyah dut görmek, bazılarına göre karamsarlık ve kararsızlık anlamına gelir. Rüyada siyah dut yemek, keder, üzüntü ve hüzünden kurtulmak ve şifa bulmak anlamına gelir. Rüyada siyah dut ağacı görmek, para, mal ve mülk ile tabir edilir. Rüyada siyah dut dalından toplamak, başarılı ve kariyerli bir hanımla evlilik, kısmet ve erkek için arzu ettiği şeye kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada siyah dut görmek, hayırlı ve mutlu olacağı bir kimse ile yuva kurmaya tabir edilir. Rüyada siyah dut yediğini görmek, dert, tasa ve hastalık anlamına gelir. Rüyada siyah dut reçeli yemek, hoş sohbet ve muhabbet ile tabir edilir. Rüyada siyah dut görmek, başarılı olmaya ve zafer elde etmeye rivayet edilir.

Rüyada Siyah Dut Yemek

Rüyada siyah dut yemek, İslami rüya tabirleri alimlerine göre, çekilen cefa, dert ve üzüntü olarak tabir edilir. Rüyada siyah dut yediğini görmek, can sıkıcı ve üzücü bazı olaylar yaşamaya ve bundan dolayı sıkıntıya ve dara düşmeye yorumlanır.

Rüyada Siyah Dut Ağacı Görmek

Rüyada siyah dut ağacı görmek, ticaretle uğraşan bir kimse, hayırlı ve bereketli kazançlar sağlama ile tabir edilir. Rüyada siyah dut ağacı kesmek, uğursuzluk ve felaket olarak yorumlanır.

Rüyada Siyah Dut Reçeli Yemek

Rüyada siyah dut reçeli yemek, muhabbeti hoş ve güler yüzlü kimse ile yorumlanır. Rüyada siyah dut reçeli yediğini görmek, geçim sıkıntısı yaşamadan hayatına devam etmeye ve başarılı işler yapma ile tasvir edilir.

Rüyada Siyah Dut Pekmezi Yemek

Rüyada siyah dut pekmezi yemek, hasta bir kimsenin şifa bulmasına, mutlu ve huzurlu bir yaşam ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada siyah dut pekmezi yediğini görmek, şan, şöhret, para, mal ve mülk ile rivayet edilir. Rüyada siyah dut görmek, İslami tabirlerde şifa ve afiyet anlamına gelir, kimilerine göre karadut görmek mükafat veya hediye anlamına gelir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. yildiz dedi ki:

    Rüyada siyah dut görmek nedir

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca