Rüyada “Simit” Görmek

Simit
Rüyada simit görmek, kişinin helal ve temiz para kazanmasına delalet eder. Rüyada simit gören bir kimse, yardıma muhtaç biri için yapacağı hayra delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada simit görmek, rüya sahibinin helal ve temiz para kazanmasına ve rızkının bereketinin bolluğuna delalet eder. Rüyada simit gören bir kimse, rüyayı gören kişi kul hakkına girmediğine ve kimsenin hakkını yemediğine kendi ekmeğinin peşinde olduğuna işarettir. İmam nablusi yorumu rüyayı gören kişi evli ise, eşinin hayırlı biri olduğuna, bekar ise kendi gibi bir kişiyle evleneceğine delalet eder. Diyanete göre ağız tadının yerine geleceğine daha huzurlu ve sağlıklı günler göreceğine yorumlanmaktadır. İslami tabiri borçlarının kapanacağına gün yüzü göreceğine feraha ereceğine işaret eder.

Rüyada Simit Görmek Ne Demek?

Rüyada simit görmek, rüyayı gören kişinin hane içerisinde neşelerinin artacağına gün geçtikçe birbirlerine daha çok bağlanacaklarına delalet eder. Rüyada simit çaldığını görmek, haksız yere iftira atılacağına bu iftiranın yükünün çok ağır olacağına işaret eder. Rüyada simit sattığını görmek, rüya sahibinin kazancının ve rızkının bol olacağına huzurun artacağına tabir edilmektedir. Rüyada simit yediğini görmek, kendi emekleriyle kimseden yardım almadan yuvasını kuracağına delalet eder. Rüyada simit aldığını görmek,  hayırlı bir iş teklifi alacağına yokluk çekmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Susamlı Simit Görmek

Rüyada susamlı simit görmek, rüya sahibinin borçlarını ödemekte zorlanıyor ise bir çıkış yolu bularak rahatça borçlarını kapatabilecek ve rahat bir nefes alabileceğine delalet eder. Rüyada susamlı simit yemek, eline ufak ufak paranın geçeceğine bu parayı çok dikkatli harcayacağına işaret eder. Rüyada susamlı simit almak, küçük yatırımlar yapacağına ileri ki hayatını kolaylaştırmak için çabalayacağına yorumlanır. Rüyada susamlı simit yapmak, elinden her işin geldiğine el yeteneğinin çok iyi olduğuna bu sayede iş bulmakta zorluk çekmediğine yorumlanır.

Rüyada Simit Yemek

Rüyada simit yemek, hedeflerine azmi ve hırsı sayesinde yavaş yavaş ulaşacağına pişmanlık duymayacağına yorumlanır. Rüyada simit yedirmek, elinin bol olduğuna cimri bir kimse olmadığına yardıma muhtaçlara yardım etmeyi çok sevdiğine tabir edilir. Rüyada simit almak yemek, her derdinin ve sıkıntısını kendi başına halletmeye çalışan bir kimse olduğuna, her işin üstesinden tek başına geldiğine işaret eder. Rüyada simit ayran yemek, rüya sahibinin çevresinde kendi gibi insanların olduğuna yaptığı iyiliklerin karşılığını aldığına yorumlanmaktadır. Rüyada arkadaşınla simit yemek, tatlı diliyle herkesi dize getirmesine ve  fedakar bir yapısından dolayı etrafındaki insanların onun peşinden ayrılmadığına işaret eder.

Rüyada Sıcak Simit Görmek

Rüyada sıcak simit görmek, rüya sahibinin elinin bollaşıp zengin olacağına, müjdeli haberlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine yorumlanmaktadır. Rüyada sıcak simit yemek, bazı konularda hatalar yapmasından dolayı çevresindeki insanlara borçlanacağına, borcunun günden güne artacağın moralinin bozulacağına delalet eder. Rüyada sıcak simit almak, yaptığı bazı hataları bir kez daha tekrarlamayacağına yeterince pişmanlık duyduğuna ifade edilir. Rüyada sıcak simit yediğini görmek, kişinin kimseye hayır diyemediği için etrafındaki insanlar tarafından kullanıldığına, bu durumdan hiç hoşnut olmadığına delalet eder.

 Rüyada Birinin Simit Vermesi

Rüyada birinin simit vermesi, rüya sahibinin herkes tarafından ilgi duyulan bir kişiliği olduğuna, bu durumun onu mutlu ettiğine yorumlanır. Rüyada birinin simit istemesi, cimri bir arkadaşından dolayı başına kötü şeylerin geleceğine sıkıntı içerisine gireceğine ifade edilmektedir. Rüyada birinin simit yediğini görmek, hane içerisinde küçük değişimler yapacağına, ufa ufak eşyalar alacağı manasına gelir.

Rüyada Simit Poğaça Görmek

Rüyada simit poğaça görmek, rüyayı gören bir kimse çok çalışarak işine sabır gösterdiğine, birikim yaparak geçimini sağladığına işaret eder. Rüyada simit poğaça yemek, kişinin bütçesine göre yatırımlar yapacağına, emekli olduğunda geçimini sıkıntı yaşamadan sağlayacağına yorumlanır. Rüyada simit poğaça satmak, kimseye minnet duymadan yaşamaya, elindeki her imkanı iyi değerlendirmeye delalet eder.

Rüyada Simit Fırını Görmek

Rüyada simit fırını görmek, kişinin huysuz, yoktan yere sinirlenen bencil bir adamı seveceğine, sevgisiyle bu adamı dize getireceğine yorumlanır. Rüyada fırından simit almak, sevap işlemeyi seven doğru yoldan ilerleyen haktan ayrılmadan kötülük etmeden yaşayan bir kişi olduğuna işaret eder.

Rüyada Fırından Simit Almak

Rüyada fırından simit almak, rüya sahibinin elindeki parayı sermayeye çevireceğine kazançlı işler peşine düşeceğine yorumlanır. Rüyada fırında simit görmek, rüya sahibi isyan etmeden sabredeceği’ne çok istediği bir hayalinin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada fırında simit pişirmek, kişi birikim yaparak kendi işinin başına geçeceğine ve böylece yaşam sürecinin daha iyiye gideceğine tabir edilir.

Rüyada Simit Çalmak

Rüyada simit çalmak, haksız yere iftira atılacağına bu iftiranın yükünün çok ağır olacağına işaret eder. Rüyada simit çaldığını görmek, kişinin sürekli hatalar yaptığına dur durak bilmediğine doğru yolu bulamadığına delalet eder. Rüyada birinin simit çaldığını görmek, kişi kendi ayaklarının üzerinde durmayı çok sevdiği için sürekli eş işlere gittiğine kendini geliştirdiğine ileriki yaşamını kolaylaştırdığına yorumlanır.

Rüyada Simit Ekmek Görmek

Rüyada simit ekmek görmek, rüya sahibinin büyük mirasa konacağına, evli ise geçim sıkıntısı çekmeden eşine ve çocuklarına bakacağına işaret etmektedir. Rüyada simit ekmek almak, hiç beklemediği bir kişiden gelecek olan yüklü miktarda paraya ve büyük bir sorumluluğun altına girmeye delalet eder. Rüyada simit ekmek yemek, ailesine yokluk çektirmeyeceği’ne dört dörtlük bir yaşam süreceği manasına gelir.

Rüyada Simit Dağıtmak

Rüyada simit dağıtmak, kişinin yeni iş imkanlarının önüne serileceği’ne iş aramasına gerek bile kalmayacağına yorumlanır. Rüyada simit dağıttığını görmek, ayağına gelen fırsatları iyi değerlendireceğine helal kazanç peşinde koşacağına ifade edilmektedir. Rüyada birinin simit dağıttığını görmek, yok yere kendini strese sokacağına ve üzülüp hastalanacağına işaret eder. Rüyada simit alıp dağıtmak, kendisine göre bir iş yeri açacağına gelirinin çoğalacağına alamet eder.

Rüyada Simit Vermek

Rüyada simit vermek, rüya sahibinin çok cömert ve yardım sever bir yapısı olduğuna etrafındaki insanların gözünde çok değerli olduğunuza işaret eder. Rüyada birine simit vermek, yardıma muhtaç bir kimse için yapacağı hayra ve karşılığında çok hayırlı dualar alacağına yorumlanmaktadır. Rüyada ölüye simit vermek, çok uzakta olan bir yakınınızın yada sevdiğiniz birinin size gelmesi ile mutlu olacağınıza ve sevinçten göz yaşları dökeceğinize ile tabir olur. Rüyada kuşa simit vermek, tüm canlılara iyilik yapmayı seven hayvan sevgisinin daha ağır bastığına alçak gönüllü bir yapısı olduğuna etrafında insanlar tarafından takdir edilmeye delalet eder.

Rüyada Kaşarlı Simit Görmek

Rüyada kaşarlı simit görmek, kişinin zenginleşeceğine doğru adımlar atarak ilerlediğine paralarını altına çevireceğine işaret eder. Rüyada kaşarlı simit yemek, rüya sahibinin çabalarının karşılığının boş çıkmayacağına hem eşinden hemde çocuklarından maddi manevi destek göreceğine ve ailesinin büyük katkıda bulunacağı bir ev alacaklarına delalet eder. Rüyada birinin kaşarlı simit yediğini görmek, hayırlı evlat sahibi olmaya, hane için büyük kutlama yemeği vereceklerine yorumlanır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca