Rüyada “Sevişmek” Görmek

Sevişmek
Rüyada sevişmek görmek, Güvendiğiniz birinin size tuzak kuracağına sizi zor durumda bırakacağı davranışlarda bulunmasına delalet eder.

Rüyada sevişmek görmek; Rüyada herhangi bir müslüman kardeşi ile Allah rızası için seviştiğini görmek, Allah Teala’ nın rahmet ve rızasına nail olmaya ve günahlardan kaçınmaya delalet eder. Rüyada kafir bir insanın, Allah rızası için bir müslüman ile seviştiğini görmesi, müslüman olmasına ve hidayete ermesine alamettir. Kişinin rüyada helali ile seviştiğini görmesi; Hayırlı işlere ve güzelliklere alamet eder. Bazı zamanlarda, Rüyada kişinin nikâhı olmayan biriyle seviştiğini görmesi, bir iş girişimi ortaya koyacağı sermayeyi kaybedip maddi zarara uğrayacağına delalet eder. Rüyada sevişmek istediğini gören kişi, maddi ve manevi tüm istek ve emellerine kavuşacağına delalet eder. Rüyada sevişme sesleri duymak, aynı zamanda bol rızık, nimet ve ferah dolu günlere işaret eder. Rüyada sevişme teklifi almak, Rüya sahibinin, büyük bir boşluğa düşeceğine ve uzun bir süre sıkıntı ve belalardan kurtulamayacağına delalet eder.Rüyada ünlüyle seviştiğini görmek; rüya sahibinin çektiği sıkıntıların son bulacağına yakın zaman içinde güzel günlere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Sevişmek ne demek?

Rüyada seviştiğini görmek; Rüya sahibi uyandığında meni geldiğini görür ise eğer, bu rüya batıl bir rüya olduğu için tabir edilemez. çünkü bu hal ihtilâm hâlidir. Rüyada sevişmek istediğinizi görmek, çok güvendiğiniz yakın bir insan tarafından size tuzak kurulacağına işaret eder.Rüyada sevişirken anneye yakalandığını görmek, kendi ve helali ile olursa, hayırlı haberler alacağına delalet eder. Rüyada sevişirken terlediğini görmek, rüya sahibinin hastalıklarından hem de hastalıklı ruh halinden kurtulup esenlik ve feraha ereceğine delalet eder. Rüyada sevişirken çok zevk aldığını görmek, Rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan kurtulacağına feraha ereceğine bol bereketli günlere delalet eder.

Rüyada Kadınla Sevişmek

Rüyada kadınla seviştiğini görmek; Rüya sahibi erkeğin rüyada, bir kadınla seviştiğini görmesi yakın akrabaları tarafından zengin ve nüfusu çok geniş olan bir insandan maddi manevi destek alacağına işaret eder. Rüyada tanımadığı kadınla seviştiğini görmek ise, rüya sahibinin resmi devlet kurumlarından alacağı güzel haberlere delalet eder. sevmediği biriyle ya da bir rakibiyle seviştiğini görmesi ona karşı ezici bir güç elde etmesine delalet eder. Rüyada sevişmek abdest gerektirir mi? Rüyada sevişmek guslün farz olduğu anlaşılır ise eğer abdest gerektirir.

Rüyada Erkekle Sevişmek

Rüyada erkekle seviştiğini görmek; Bir kadının rüyada genç bir erkekle seviştiğini görmesi, büyük bir zorluğa düşmesine ve uzun zaman sıkıntı ve belalardan kurtulamayacağına delalet eder.

Rüyada Arkadaşla Sevişmek

Rüyada arkadaşıyla seviştiğini görmek; Rüya sahibinin iş ve özel hayatında büyük bir rütbeye erişeceğine, makam mevki sahibi olacağına delâlet eder. Rüyada arkadaşından sevişme teklifi aldığını görmek; Rüyayı gören kişinin zor günlerde yanında olacak olan, maddi manevi desteğini esirgemeyecek bir kişiye işaret eder.

Rüyada Sevgilisiyle Sevişmek

Rüyada sevgilisiyle seviştiğini görmek; Rüya sahibinin eline geçecek olan paraya, ve gireceği bir işte kazanılacak paralara delalet eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Sevişmek

Rüyada eski sevgilisiyle seviştiğini görmek; Rüya sahibinin geçmiş günlere olan özlem ve hasretine yorumlanmaktadır. Rüyada eski sevgilisiyle seviştiğini görmesi, rüyayı gören kişinin maziden ayrılamaması ve ona olan özleminin günden güne artmasına delalet eder.

Rüyada Ölüyle Sevişmek

Rüyada ölüyle seviştiğini görmek; Bu rüyayı gören kişinin vefatına ve rüyada seviştiğini gördüğü ölünün, yattığı mezarlığa defnedileceğine delalet eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca