Rüyada “Sevgiliyi” Görmek

Sevgiliyi
Rüyada Sevgiliyi Görmek tabiri, sevineceği doğru habere ve mutluluk demektir. Rüyada Sevgiliye sarılmak, kızmak ve öpüşmek ile alakalı tabirler

RÜYADA SEVGİLİYİ GÖRMEK: Rüyada Sevgiliyi mutlu görmek kadri yüce ve çok cömert bir adam ile; sevgiliyi mutsuz ve hüzünlü görmek, hasis, alçak, zelil bir kimse ile birlikte olmaya tabir edilir. Rüyada Sevgiliyi gören erkek eğer bakar ise evlenir, evli erkek sevgili görürse çevresinde sevilir.

İslami Tabirleri: Sevgiliyi rüyada görmek  tabiri, bekar kişi için evlilik ve hayırlı bir yuva kurmaya işarettir. Rüya sahibini Cenâbı Hak hayırlı işlerde başarılı kılar.

Diyanet Tabirleri: Diğer rüya tabircilerinin görüşüne göre işinin olmasına ve herhalde hayra tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Sevgiliyi görmek, Yine bir açıklamaya göre tek olarak veya arkadaşlarıyla bir yolculuğa ve on­dan güvenle dönmeye tabir edilip, yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki: Sevgiliyi gören kimse büyük hayra, hükme ve mülke kavuşur, Dünya da ve Âhiret de mutluluk elde eder, ancak bir kadın yüzünden zarar görür.

Rüyada Sevgiliyi Kıskanmak

Rüyada sevdiği bir kimseyi yada sevgilisini kıskandığını gören bir kadın yüzünden üzüntü ve kedere düşüp sonunda iyilik elde etmeye tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

Rüyada sevdiğini ve Sevgili olduğu kimseyi aldattığını gören, sıkıntıya uğrar çevresi tarafından eleştirilir, rüyada aldatıldığını gören kişi muradına kavuşur bir konuda mağdur olsa da haksız düşeceği bir duruma düşse de sonrasında her şeyin aslı açığa çıkacak demektir.

Rüyada Sevgiliyi Dudaktan Öpmek

Uzun hayat, devlet ve selâmete tabir edilip, yorumlanır. Rüyada sevgiliyi dudaktan öpen kişinin eline para geçer. Rüyada sevgiliyle öpüştüğünü gören kadın bekar ise evleneceğine erkek için kazancın artmasına yorumlanır.

Rüyada Sevgilinin Ailesini Görmek

Rüya sahibi deniz yolculuğunda ise selamet ve kurtuluşa hayırlısıyla yolculuğunu bitirip dönmeye, sevdiğinin ailesini gören bir söz ve nişana yada bir düğüne katılır yada bunlardan biri kendi namına yakın zamanda gerçekleşir.

Rüyada Sevgili Görmek

Rüya sahibi bekar ise, Rüyada sevgili görmek  iki şekilde tabir edilir, faydasız şeyler ve gurur, yardım eden kimse, bir diğer görüşe göre Dünya işlerinin düzene sokulması ile uğraşan kimse ile rüyanız tabir edilip yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Bu kimse için şöyle buyrulmuştur. insanlara iyilikte bulunacağına işarettir. Rüyayı gören kimse iyi kalpli ve hatır naz kadri kıymeti bilinmeyen kimselerden olduğuna delalet eder denilmiştir.

Rüyada Sevgiliye Seslenmek

Rüyada Sevgiliyle konuşmak ve sohbet etmek, Rüyayı gören kimse için şöyle denilmiştir. rüyada Sevgiliye seslenmek; Sebat ve azim ile adağına ve lisanı­na idâreci, yönetici veya başkan ve Hak dine hizmetçi olur.

Rüyada Sevdiğini Görmek

Rüyada Sevdiğini görmek tabiri, hikmet ve sedâ da ve hâlinin ıslahına tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Sevdiğini görenin muradı varsa kolayca gerçekleşir.

Arkadaş ile Sevgili Olmak

Rüyada Arkadaşı ile sevgili olduğunu görmek ummadığı bir teklif almaya yada beklemedik bir seyahate çıkmaya rüyanız yorumlanır. Rüyada iki arkadaşı sevgili görmek, o kimselerin dostluklarının artmasına tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

Rüyada Sevgiliye itaat etmediğini görmek isyana tabir edilip, yorumlanır. Rüyada Sevgiliyle kavga etmek bir arbede yaşanacağına ve bu durumdan dolayı üzüleceğine işaret eder. İki sevgiliyi kavga ederken görmek bir dostunun bir başkasıyla tartışmasını göreceğine delalet eder.

Rüyada Sevgiliyle Ayrılmak

Rüyada Sevgiliyle ayrıldığını görmek üzüntü, mutsuzluk demektir. Bazı tabircilere göre hassas duygusal olacağı bir döneme gireceğine tabir edilir. Sevgiliyi Rüyada görmek tabiri, İslami Kaynaklara göre; sıkıntı, üzüntü ve kederi giderek Dünyada geniş hayra ulaşmaya tabir edilip, yorumlanır.

Rüyada Sevgiliye Kavuşmak

Rüyada Sevgiliye Kavuştuğunu görmek, bir hanım ile evlenip ondan bir iyilik görmemeye tabir edilip, yorumlanır. Kadın için sevdiğiyle hayırlı ise evleneceğine yorumlanır.

Arkadaşını Sevgilisiyle birlikte Görmek

İslami Kaynaklara göre rüyada sevgilinizi arkadaşınızla birlikte görmek, o kimseyle yaşayacağınız bir dargınlığa ve bazı tabircilere göre arkadaşları arasında kıskanılmaya işaret eder.

Rüyalarınızı İslami Rüya tabirleri ile yorumlatmak isterseniz rüyanızı bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Ayşe kale dedi ki:

  Yıldız name

 2. muhammet dedi ki:

  K98l

 3. ruken dedi ki:

  rüyada sevgilim ile arkadaşımı baya samimi gördüm

 4. Sabi dedi ki:

  Merhabalar. Cok garip bi ruya gordum . Men yeni nisanlandim. Ruyamda nisanlimin arabasinda oturup onu bekledigim zaman eski sevgilimin geldigini benimle konusmaya basladigini gordum. Sonra nisanlim geldi ve onlari tanistirdim ,bu sirada agliyordum. Sonra nisanlim bana aldigi 6 ekmek verdi ve yolumuza devam ettik. Bu ruya ne anlama geliyor

1 2 3
Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca