Rüyada “Sevgiliyi Dövmek” Görmek

Sevgiliyi Dövmek
Rüyada Sevgiliyi Dövmek, iyilik veya kötülük olarak bir şey meydana gelecek demektir. Rüyada Sevgilisini dövdüğünü görmek, yardım görmek ve iyiliktir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Sevgiliyi Dövmek

Rüyada sevgiliyi dövmek, bu rüyayı gören kimse sevgiye ve dostluklara önem verir, onlara esirgeme ve şefkat duyguları ile bakar. Rüyada sevgiliyi dövmek, iyi kimselerden destek alarak bazı kurulan hayallerin gerçekleşmesi ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada sevgili dövdüğünü görmek, bekar için evlilik ile, evli kimse için aile içi huzur ve muhabbet ile tabir edilir. Rüyada sopayla sevgili dövmek, iyilik ve güzellik ve ikaz etmek demektir. Rüyada sevgiliyi dövme, bazı tabircilere göre hayırlı olmayan bir rüya olarak rivayet edilir. Rüyada sevdiğini dövmek, umutsuzluğa düştükten sonra sevineceği hayırlı gelişmelerin meydana gelmesine delalet eder.

Rüyada sevgiliyi dövmek, İslami tabircilere göre, iyilik veya kötülük olarak bir şey meydana gelmiş olmasına delalet eder. Rüyada eski sevgili dövmek, yakın zamanda bir işte başarı sağlayacağı anlamına gelir. Rüyada sevgiliye tokat atmak, hafif hastalığa, zayıflara ve fukaraya medet ve ihsan ile yardım eder denilmiştir. Rüyada sevgiliye vurmak, ani bir bir haber almak, kendine vurulduğunu gören kimse, özellikle yumruk yada tokat yemek hüzün, üzüntü ve kederdir.

Rüyada Eski Sevgili Dövmek 

Rüyada Eski Sevgili Dövmek; başarı, güç ve hayatında yaşanacak olan bazı yeniliklerin kendisine iyi gelecek olması ile tabir edilip yorumlanır. Rüyada eski sevgili dövmek, yarım kalmış olan bazı işlerin ve tamamlanacak olması anlamına gelir.

Rüyada Sevgilinin Sevgilisini Dövmek

Rüyada Sevgilinin Sevgilisini Dövmek; ondan alacağı güç ile yeni adımlar atacak olmasına, başarılı olunacak olması ile yorumlanır. Rüyada sevgilinin sevgilisini dövmek, uyarı niteliğinde olacak olması ile tabir edilir.

Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisini Dövmek

Rüyada Sevgilinin Eski Sevgilisini Dövmek; sevinç, mutluluk ve hayatında gelişecek yeni gelişmeler olması ile tabir edilip, yorumlanır. Rüyada sevgilisinin eski sevgilisini dövmek, yaşanacak olan gönül ilişkisi ve evlilik alameti olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Sevgilisini Dövmek

Rüyada Birinin Sevgilisini Dövmek; her şekilde destek ve yardım vermek anlamına gelir. Rüyada birinin sevgilisini dövmek görmek, huzur ve mutluluk olarak tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisini Dövmek

Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisini Dövmek; aile içinde, huzurun ve muhabbetin artacak olmasına rivayet edilip yorumlanır. Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisini dövmek, yapılacak bir işte muvaffak olmaya, yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Sevgili Dövmek

Rüyada Ölmüş Sevgili Dövmek; iyilik ve güzellik görecek olmasına, herkesin yardımına koşan kimse ile tabir edilip yorumlanır. Rüyada ölmüş sevgili dövmek, dininin kuvvetlenecek olması, edilen nasihatleri dinleyecek olması ile rivayet edilir.

Rüyada Sevgiliyi Sopa ile Dövmek

Rüyada Sevgiliyi Sopa ile Dövmek; sopayla dayak yiyen kişi, döven kişiden bir iyilik ve güzellik görecek olması ile tabir edilip yorumlanır. Rüyada sevgiliyi sopa ile dövmek, hayırlı bir rüya olarak tabir edilir.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Bahar dedi ki:

    Rüyamda babam sevgilimi dövüyordu rüyayı gördüğüm akşam sevgilimle ayrıldım aynı gece bu rüyay gördüm acil yanıt verirmisiniz bana

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca