Rüyada “Şems Suresi” Görmek

Şems Suresi
Rüyada Şems Suresi okumak veya okunduğunu duymak İslami anlamı yorumu, Bir âdil devlet yöneti­cisi ile beraber bir memlekete gider ve işlerinde başarılı olur.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

RUYADA ŞEMS SÛRESİ GÖRMEK: İbni Şirin (r.a) diyor ki: Veşşems Sûresi’ni Rüyada tamamen veya kısmen okuyan veya okunduğunu gören, kimsenin elinde bazı şeyler bozulur, ıslaha çalışır ise de muvaffak olamaz. Rüyada şems suresinin okunduğunu duymak veya ruyada şems suresi okuyanları toplu kuran okuyanları görmek, ve bu surenin bir ayetini veya adını bir kısmını okunduğunu duymak; zafere ulaşmaya ve galibiyet ile birlikte başarı  elde etmeye, salih bir evlada, ahiret ve dünyada emin olmaya işarettir.

Kirmâni (r.a) diyor ki: Alimlere meyil ve sevgi ve anlayışlı olur. Evvelce işlediği bâzı şeylere pişman olarak tevbe eder.

Câferi Sâdık (r.a) buyuruyor ki: İlmiyle âmil bir âlim, ileri gö­rüşlü, zeka ve sadakat sahibi olur.

Nâfı ve İbni Kesir (r.a) demişlerdir ki: Bir âdil devlet yöneti­cisi ile beraber bir memlekete girer, teşebbüslerinde kısmen muvaffak olur.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

 1. Sena Nur dedi ki:

  ruyamda ölmek de olan birine kelimeyi tehfit söyletiyordum

  yorumuzuzu bekliyorum

  1. Rüya Yorumu dedi ki:

   Maşallah Sena sana, Rüyada vefat etmek üzere olan birini görmek, umduklarına nail olmaya ve sabrının karşılığını almaya iyi işler yapan için iyiliklerinin karşılığını alacak fena işler ile uğraşan kimse için fenalıklarının bedelini ödeyecek manasına geliyor?

 2. Sena Nur dedi ki:

  teşekkür ederim Allah razı olsun

 3. duygu sezer dedi ki:

  saçımı kestiriyordum

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca