Rüyada “Şaşırmak” Görmek

Şaşırmak
Rüyada şaşırmak, üstüne vazife olan işe önem vermemeye ve sorumsuz olmaya işaret eder. Rüyada şaşırmak savurgan olmaya ve iflas etmeye delalet eder.

Rüyada şaşırmak, Üstüne vazife olan işe önem vermemeye ve sorumsuz olmaya işaret eder. Rüyada şaşırmak savurgan olmaya ve iflas etmeye delalet eder. Rüyada şaşırdığını gören bir kimse, yapmakta olduğu işlere özen göstermemeye ve önem vermediğine yorumlanır. Rüyada şaşırıp sevinmek, yaptığı tüm işlerde sorunlar yaşayacağına işarettir. Rüyada hayret etmek, umursamaz tavırlar sergileyen rüya sahibinin iş konusundaki tutumsuz olmasına yorumlanmaktadır. Rüyada hayrete düşmek, elindeki mal ve mülkün kıymetini bilmemeye ve savurgan davranacağına delalet eder.

Rüyada Şaşırmak ne anlama gelir?

Rüyada güzel ve heyecan verici durum karşısında hayretler içinde kalmak, olup bitene bir anlam veremediğini sezinlemek, rüyayı gören kişinin dünya hayatındaki eksiklerine karşılık, ahiret hayatında güzel nimetler ile karşılık bulacağına işaret eder. Rüyada şaşkınlık yaşamak, ilimin hakikatini anlamaya, irfanında kaybolmaya ve bu tarz olaylara çok farklı bir gözle bakmaya işarettir. Rüyada şaşıran birini görmek, ahmaklık ve cehalet ile tabir olunur. Rüyada şaşırmak, rüyayı gören kişinin manevi anlamda bunalım yaşadığına ve karar vermekte zorlandığı konuların epey vaktini almasına işaret eder.

Rüyada Yolunu Şaşırmak

Rüyada yolunu şaşırmak, rüya sahibinin kararsızlıkların sonucunda yanlış kararlar vermesine sonrasında verilen kararlardan geri dönmeye yorumlanır. Rüyada yolunu şaşırıp kaybolmak, yapmakta olduğu işlerde sorumluluk sahibi olmaya ve gerektiği zamanlarda üstüne vazife olandan daha fazlasını yerine getirmeye delalet eder.

Rüyada Kıbleyi Şaşırmak

Rüyada kıbleyi şaşırmak, rüyayı gören kişinin, kendisini tam anlamıyla ibadete vermediğine ve bu yüzden yaptığı hataların devam edeceğine yorumlanır. Yapılan hataların bedeli olarak çok sevilen birisinden ayrılmaya ve vicdan azabı çekerek uzunca bir süre kendini affetmemeye de işaret eder.

Rüyada Hayret Etmek

Rüyada hayret etmek, rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak olan art niyetli kimselere tabir edilir. Rüyada karşısına çıkacak zor durumlardan yüreklilikle ve zarar görmeden kurtulacağına delalettir. Yapılan hatalardan ve girilen kötü yollardan dönmeye ve tövbe etmeye yorulur.

Rüyada Hayrete Düşmek

Rüyada hayrete düşmek, dünya işlerine önem vermeye ve Allah yolundan ayrılmaya işaret eder. Rüyada hayrete düşen bir kimse, kötü şeyler yapmaya başladığına, bu durumun devamının geleceğine ve paraya tapmaya anne babasını umursamadığına delalet eder.

Rüyada Şok Olmak

Rüyada şok olmak, rüya sahibinin çok yakın zamanda yaşayacağı sorunlara işaret eder. Rüyada şoka girmek, Rüyayı gören kişinin yaşayacağı sıkıntılar ve musibetlerin etkisinden uzun bir süre kurtulamayacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca