Rüyada “Sarı Kutu” Görmek

Sarı Kutu
Rüyada sarı kutu görmek, Yakın zamanda alacağı kötü habere ve yeni bir işe başlamak istediğinde işinin bozulacağına ve çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyada sarı kutu görmek, Rüya sahibinin yakın zamanda alacağı kötü habere ve yeni bir işe başlamak istediğinde işinin bozulacağına ve çok üzüleceğine delalet eder. Rüyada sarı kutu görmek, nişan yada evlilik gibi olaylarda, aileler içindeki sorunların başlayacağına ve yapılacak olan nişan, söz, düğün tarihlerinin erteleneceğine işaret eder. Rüyada sarı kutu almak, yakın bir arkadaşının sırrını saklamak ve gizlemesine delalet eder. rüyada birine sarı kutu vermek, rüya sahibinin herkesten sakladığı bir sırrının ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada Sarı Kutu Görmek ne demek?

Rüyada içi boş sarı kutu görmek, bu rüya sahibi gereksiz bir konu yüzünden, kendince boş yere vesveseye kapılacağına ailesini ve sevdiklerini gereksiz yere üzeceğine işaret eder. Rüyada sarı kutu görmek, rüya sahibinin bu üzüntülü ve kederli hali sebebiyle, işine ve özel hayatına gereken ilgiyi gösteremeyeceğine işaret eder. Rüyada beyaz kutu görmek, rüya sahibine ulaşmayan sözler olduğuna ve rüyayı görenin karşı cinse olan gizli tutkulu aşkına delalet eder.

Rüyada Sarı Kutu Almak

Rüyada sarı kutu almak, Rüya sahibinin yaşayacağı, coşkulu duygulara ve tutkulu bir aşka delalet eder. bu rüya özellikle bekarlar için çok hayırlı bir rüyadır, bu rüya platonik aşk yaşayan birinin aşkına karşılık bulacağına maddi manevi kaygılarından kurtulacağına işaret eder. rüyada beyaz kutu almak, ani evlilik kararlarına da işaret eder.

Rüyada Sarı Kutu Bulmak

Rüyada sarı kutu bulmak, hiç beklenmedik bir anda karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete ve hayallerinin gerçekleşeceğine delalet eder. rüyada sarı kutu bulmak, rüya sahibinin çok sevineceği güzel sürprizlerle karşılaşacağına da işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca