Rüyada “Şapka” Görmek

Şapka
Rüyada şapka görmek, sosyal hayatında sevilmek ve farklı olmaya işarettir. Rüyada şapka görmek makam ve mertebeye insanların takdirini toplamaya işaret eder.

Rüyada şapka görmek, iş hayatında başarılı adımlar atmaya delalet eder. Rüyada şapka görmek makam ve mertebeye insanların takdirini toplamaya işaret eder. Rüyada şapka gören, çevresindekilere yardım eli uzatan ve faydası dokunan, cömert eli açık anlamına gelir. Rüyada şapka görmenin İslami anlamı, çevresi tarafından sevilen, saygı duyulan ve baş üstünde taşınan, iyi söz edilen kişiye işaret eder.

Rüyada şapka görmek hakkında İbni Şirin ( r.a ) demiştir ki; herkese küçük de olsa yararı olmuş ve sevdiklerini koruyup kollayan ve duacıları çok olduğuna delalet eder. Rüyada şapka görmek bazı yorumculara göre, bilgili, kültürlü, zeki, adından hep güzel söz edilen, herkes tarafından sevilen, saygı duyulan kişiye işaret eder. Rüyada şapka görmek dini ve diyanet anlamı, rüyayı gören kimse çok seviliyor olması ile kimsenin kendisine en ufak kötü bir kelime söylemesine izin vermeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Şapka Görmek ne demek?

Rüyada şapka görmek, rüya sahibinin iş hayatında başarılı olacağına ve yardım sever birisi olacağına delalet eder. Rüyada şapka gören kimse, yakın zamanda iş hayatında makamının yükseleceğine ve çevresinde saygınlık kazanacağına işaret eder.

Rüyada Şapka Giymek

Rüyada şapka giymek, rüya sahibinin eline büyük bir fırsat geçerek bu sayede elinin darlıktan kurtulacağı ve maddi kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüyada şapka giyen kimse,yakın zamanda sıkıntısından kurtulacağına ve feraha çıkacağına işaret eder.

Rüyada Şapka Almak

Rüyada şapka almak, rüya sahibinin başının belaya gireceği ve çevresindeki kişiler tarafından zarar görmeden kurtulacağına delalet eder. Rüyada şapka alan kimse, yakın zamanda yapacağı iş ortaklığı ile hayırlı maddi kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Şapka Satmak

Rüyada şapka satmak, rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğine ve zor durumda kalacağına maddi kayıplar yaşayacağına delalet eder. Rüyada şapka satan kimse, yakın zamanda büyük sıkıntı yaşayacağını, maddi ve manevi kayıplar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Şapka Hediye Almak

Rüyada şapka hediye almak, rüya sahibi çevresindeki kişiler aracılığı ile hayırlı bir kısmet haberi alıp mutlu olacağına işaret eder. Rüyada şapka hediye alan kimse, yakın zamanda çevresi tarafından sürpriz yapılacağına ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Şapka Atmak

Rüyada şapka atmak, rüya sahibinin duyacağı kötü bir kelime aile bireylerinden birine kızacağı ve haneyi terk edeceğine delalet eder. Rüyada şapka atan kimse, aile hayatında yaşayacağı sıkıntılardan uzaklaşmaya ve kafa dinlemesine işaret eder.

Rüyada Başkasının Şapka Taktığını Görmek

Rüyada başkasının şapka taktığını görmek, rüya sahibinin beklemediği güzel bir haber alacağı ve kısmetinin açılacağına delalet eder. Rüyada başkasının şapka taktığını gören kimse, yakın zamanda gelecek bir habere mutlu olacağı ve sevinç gözyaşı dökeceğine işaret eder.

Rüyada Fötr Şapka Görmek

Rüyada fötr şapka görmek, rüya sahibinin çağdaş, modern ve ileri görüşlü bir kişi olduğuna delalet eder. Rüyada fötr şapka gören kimse,  bilgili bir kişi olmayı her şeyin üstesinden gelen, çevresi tarafından saygı göreceğine işaret eder.

Rüyada Şapka Ördüğünü Görmek

Rüyada şapka ördüğünü görmek, rüya sahibinin çevresinde doğru yola hidayet ettiğine delalet eder. Rüyada şapka ördüğünü gören kimse, çevresindeki insanların kendisi hakkında olan düşüncelerini değiştireceğine ve kendisini sevdirmeyi başaracağına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Şapka Görmek

Rüyada kırmızı şapka görmek, rüya sahibini karşısına çıkacak kişi ile aşk dolu günler yaşayacağına delalet eder. Rüyada kırmızı şapka gören kimse, dış görünüşü ile herkesi  etkilemeye çalışacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Şapka Görmek

Rüyada siyah şapka görmek, rüya sahibinin aşk hayatının kötüye gitmesine delalet eder. Rüyada siyah şapka gören kimse, özel hayatında sıkıntılı ve zorlu günler geçireceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca