Rüyada “Sahtekar” Görmek

Sahtekar
Uğur yaş 32 Niğde'den yazıyorum. Rüyada sahtekar birini gördüm bana sahtekarlık yapmaya çalışıyordu, Rüyada sahtekarlık yapmak ne anlama gelir manası nedir?
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Sahtekar görmek

Rüyada Sahtekar görmek; oyunlarına aldanmayan kişi düşmanına muzaffer olur. Rüyada sahtekarlık yapmak zulüm görmek ve sıkıntı yaşayacağı bir olaya maruz kalmak demektir. Rüyada Bir sahtekar ile uğraştığını gören kimse, adi bir adamla münakaşa eder. Rüyada sahtekar birini görmek, onun tuzağına yada oyununa düşmezseniz, her konuda düşmanlarınıza galip geleceksiniz demektir. Rüyada sahte ve aldatıcı hareketler görmek, sezgilerinde yanılmayan, akıllı, çevik ve güzel hanıma delalet eder. Erkek için hayırlı ve uğurlu evlilik demektir. Rüyada sahtekar ile alakalı tüm tabirleri aşağıda okuyabilirsiniz.

Rüyada Sahtekarlık Görmek

Rüyada Sahtekarlık Görmek; haram servet, sermaye, kıymetli bir eşya veya paraya sahip olmakla beraber haram yemek ve ısrarla günah işlemektir.

Rüyada Sahtekar Olduğunu Görmek

Rüyada Sahtekar Olduğunu Görmek; günah işlemeye yakın olduğu, maneviyattan uzaklaşıp hayırlı olmayan işler yapmaya ve farklı yollardan kazanç sağlamasına yorumlanır.

Rüyada Sahtekarlık Yaptığını Görmek

Rüyada Sahtekarlık Yaptığını Görmek; rüya sahibi bunu anlar ve itibar etmez ise düşmanından istediği şeyleri elde eder.

Rüyada Sahtekarın Öldüğünü Görmek

Rüyada Sahtekarın Öldüğünü Görmek; düşmanı alt etmesine ve ona karşı güçlü durup kaybettiklerini geri almasına işlerinde bereketli kazanç sağlayacağı günleri görmesine işarettir.

Rüyada Sahtekar ile Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada Sahtekar ile Kavga Ettiğini Görmek; hayır ile tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin işlerine dikkat etmesi ve çevresinde olanları iyi gözetmesi gerektiğine, doğru kararlar vermesine yorumlanır.

Rüyada Sahtekar Birini Görmek

Rüyada Sahtekar Birini Görmek; doğru yola yönelmesi, hatalarında ders çıkarması ve o hataları yapmaması, huzur ve refaha kavuşmasına işaret eder.

Rüyada Sahtekarlık yapmak

Rüyada sahtekarlık yapmak; aldanmak ve yaptığı şeyden dolayı suçluluk duymak demektir. Rüyada sahtekarlık yaptığını görmek, kendine zulmetmeye ve yanlış kişiler ile boş vakit geçirmeye delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca