Rüyada “Şahin” Görmek

Şahin
Rüyada şahin görmek, mertebenin yükselmesine delalet eder. Rüyada şahin görmek, vefasız, hadsiz birine işarettir. Rüyada şahin gören dara girmez zora düşmez.

Rüyada Şahin görmek, başkanlık, yada patronluğa veya söz yetki sahibi birisi olmasına delalet eder. Rüyada şahin gören kimse, iş hayatında makamı yükseldikçe merhamet ve vicdanı azalmasına işaret eder. Rüyada şahin görmek İslami anlamına göre yorumu, makam mertebe yükselmesine ve maddi kazanç elde  ettikçe insanlığını kaybetmesi anlamına gelir. Rüyada kara şahin görmek hayırlı bir haber almaya işarettir. Bazı görüşlere göre rüyada siyah şahin görmek, büyük bir felaket veya maddi zarara uğramaktır. Rüyada Şahin saldırısı görmek, üzüntü ve kederden kurtulup sevinmeye veya olumsuz teşkil edecek bir hadise yaşamaya delalettir.

Rüyada şahin görmek hakkında İmamı Nablusi (r.a.) demiştir ki; yakınlarına eziyet eden makam sahibi ile tabir olunur. Rüyada şahin görmek bazı yorumculara göre, kalbi nasır tutmuş ve acı çekmeyen bir kişi anlamına gelir. Rüyada şahin görmenin dini ve diyanet anlamı, vefasız, kendini düşünen bir kimseye veya makam sahibi olmaya yada geçici bir göreve getirilmesine delalet eder.

Rüyada Şahin Görmek ne demek?

Rüyada şahin görmek, iş hayatında makam mertebesinin yükseleceğine ve insanlığını çevresine karşı kaybetmesine delalet eder. Rüyada şahin gören kimse, iş hayatında geçici bir göreve getirilmesine ve vicdanının azalması anlamına gelir.

Rüyada Şahin Yavrusu Görmek

Rüyada şahin yavrusu görmek, iş hayatında tamamen bir başarıya ulaşamamasına delalet eder. Rüyada şahin yavrusu gören kimse, iş hayatında makam mertebeye yükselemeyen vefasız, kendini düşünen kişi anlamına gelir.

Rüyada Şahin Tutmak

Rüyada şahin tutmak, iş hayatında menfaat ve saygınlık kazanacağına delalet eder. Rüyada şahin tutan kimse, kadrinin yükselmesine ve herkesin gözünde itibar sahibi bir kimse olacağına işarettir.

Rüyada Şahin Öldürmek

Rüyada şahin öldürmek, rüya sahibinin arkasından konuşanların veya kem gözlü kişilerden kurtulacak ve başarıya ulaşmasına delalet eder. Rüyada şahin öldüren kimse, iş hayatında rakiplerinden kurtularak başarı sağlar. Rüyada şahin öldüren birini görmek, o kimsenin gittiği yolda önünün açık olmasına işaret eder.

Rüyada Beyaz Şahin Görmek

Rüyada beyaz şahin görmek, rüya sahibinin planlayarak yapacağı işleri yakınları tarafından büyük hayranlık kazanacağına delalet eder. Rüyada beyaz şahin gören kimse, güzel işler yapacak ve yakınlarının tüm dikkatini üzerine toplayacağına işaret eder.

Rüyada Ölü Şahin Görmek

Rüyada ölü şahin görmek, rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına ve işlerinin hafifleyeceğine delalet eder. Rüyada ölü şahin gören kimse, yaşadığı sıkıntılar ve problemlerden kurtulup feraha ermesi anlamına gelir.

Rüyada Şahin Saldırması

Rüyada Şahin saldırması görmek, rüya sahibinin planlayarak yapacağı işin hiçbir hayrın olmadığına delalet eder. Rüyada şahin saldırması gören kimse, ailesi ile çıkacağı planlı seyahate olumsuz engeller çıkacağına işaret eder.

Rüyada Şahin Yumurtası Görmek

Rüyada şahin yumurtası görmek, rüya sahibinin beklemediği müjdeli bir haber alacağına ve iş hayatında büyük başarı kazanacağına delalet eder. Rüyada şahin yumurtası gören kimse, yapacağı işlerde başarılı olacağına ve makamının yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Şahin Eti Yemek

Rüyada şahin eti yemek, rüya sahibinin alacağı bir haberden neşe ve huzurun  yerine geleceğine delalet eder. Rüyada şahin eti yiyen kimse, yapacağı işlerde başarısının artacağına ve mutlu olup maddi manevi feraha ereceğine işaret eder.

Rüyada Şahin Avlamak

Rüyada şahin avlamak, rüya sahibinin yakın çevresindeki bir kimsenin hastalanacağı delalet eder. Rüyada şahin avlayan kimse, yakın zamanda alacağı bir habere üzüleceğini ve sıkıntıya düşeceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca