Rüyada “Saçının Kel Olması” Görmek

Saçının Kel Olması
Rüyada saçının kel olması huzurlu hayat yaşarken ansızın karşılaşacağınız sorunlara işaret eder. Rüyada saçının kel olduğunu görmek pek hayıra alamet değildir.

Rüyada saçının kel olması, huzurlu ve sağlıklı bir hayat yaşarken, kendinizi ansızın keyfinizin kaçmasına sebep olacak, bir takım olayların içinde bulmanıza ve sıkıntılı günler ile karşılaşmanıza rivayet edilir. Rüyada saçlarının döküldüğünü kel kaldığını görmek, yıllarca emek sarf ederek kazandığı mal ve mülküne gelecek olan zarar olarak da yorumlanmaktadır. Aynı zamanda saçının ortasını kel görmek, kısa süre içinde alacağınız bir haber karşısında, üzüntü ve keder yaşamanıza delalet eder. Rüyada saçının önünün kel olduğunu görmek, haksız ve kolay yollardan elde edilecek olan kazanca işarettir. Saçın kel olması genel pek hayır ile yorumlanmaz.

Rüyada Saçının Kel Olması ne anlama gelir?

Rüyada saçının kel olması çevresindeki her şeye hükmetmeye çalışan, insanların özel hayatını didik didik eden, alınan kararlara saygı duymayan, deyim yerindeyse her işe burnunu sokan biriyle karşılaşmanıza işaret edilir. Rüyada başkasının kel olması çalışma hayatında kolaylıkla kazanılan paranın ve ulaşılan mevkinin, ellerinden kayıp gitmesine ve bir kez daha, eline geçecek olan fırsatları iyi yönde değerlendiremeyecek olmasına rivayet edilir.

Rüyada Kel Kadın Görmek

Rüyada kel kadın görmek, çevresindeki insanların hal ve hareketlerine müdahil olan, bildiğim bildik deyip burnunun dikine giden, insanların düşünce ve fikir özgürlüklerine aykırı davranışlarda bulunan, tabiri caizse elini attığı her işten uğursuzluk doğan bir insanın varlığına işaret edilir. Bazende hanesindeki huzuru, mutluluğu ve çalışma hayatındaki disiplini sağlayan, eşinin işine ve ortaklarıyla olan ilişkilerine dahil bütün her şeyi, kendi iradesinde toplamasına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kel Adam Görmek

Rüyada kel adam görmek, başınıza gelecek olan musibetlerin ve yaşayacağınız sıkıntılı günlerin habercisi olarak yorumlanır. Rüyasında kel adam gören kişi erkekse eğer, sevgilisi veya eşiyle olan ilişkisinde sıkıntılı bir süreçten geçmesine ve sürekli yoktan sebeplerle kavga edecekleri, ağızlarının tadının kaçacağı uğursuz bir döneme işarettir. Rüyada kel adam gören kimse kadın ise eğer, eşinin veya evlatlarının hanedeki otoriterliğine ve rüya sahibine hükmetmek istediklerine yorumlanır.

Rüyada Kel Çocuk Görmek

Rüyada kel çocuk görmek maddi ve manevi zorlukların yaşandığı bir süreçte, nail olacağı zenginlik ve mutluluk olarak tabir edilir. Rüyada görülmüş olan kel çocuk erkekse, hayırlı haberler duymaya ve beklenilen bir işin yakın zamanda gerçekleşmesine yorumlanır. Rüyada görülen kel çocuk kızsa eğer, hanenizde çıkacak olan huzursuzluklara ve kötü haberler duymanıza işaret eder. Bazende rüyada görülen kel çocuk, haneye doğacak olan aydınlık ve ferah günler olarak tabir edilip, sağlıklık ve bol sıhhatli bir kız çocuğu olarak da yorumlanır.

Rüyada Kel Görmek

Rüyada kel görmek bu rüya genel anlamda hayır ile yorumlanmaz. Rüya sahibinin çevresindeki insanları, istemsizce kırdığının ve çok üzdüğünün de habercisidir. Rüyada saçlarının dökülüp kel kaldığını gören kimse, yakın zaman içinde yaşayacağı maddi kayıplar olarak tabir edilir. Aynı zamanda fakirlik, sefalet ve yokluk çekmek ile de tabir edilir.

Diyanet ve İslami tabirlerini Rüyada Saçının Kel Olması sayfamızdan okuyabilirsiniz. Saçının kel olmasıyla ilgili ayrıntılı yorumlarınızı özelden paylaşabilirsiniz.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca