Rüyada “Sabun” Görmek

Sabun
Rüyada sabun görmek, sağlık problemi yaşayacağına delalet eder. Rüyada sabun görmek, çevresindeki kişiler tarafından kötü laf ve sözler duyacağına işaret eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Sabun görmek, rüya sahibinin çevresinde kişiler tarafından can sıkıcı, kötü sözler duyacağına delalet eder. Rüyada sabun gören kimse,  kişinin ruh ve kalp kötülüklerden arınmasına, içini karartan duygularından kurtulacağına işaret eder. İslami yorumu, uzun zamandır yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulacağına, feraha kavuşacağına rivayet eder. Dini ve Diyanet yorumu, rüya sahibinin sıkıntılı ve dar gününde yardım eli uzatacak dostunun olacağı anlamına gelir.

Rüyada sabun görmek hakkında, Cabiri Mağribi (r.a.) demiştir ki; kişinin plan ve projelerini hayata geçirmesine engel olacak nedenler ile karşılaşacağına delalet eder. Rüyada sabun görmek bazı yorumculara göre, rüya sahibi işlediği günahlardan Allah”a sığınıp af dilemesine işaret eder.

Rüyada Sabun Görmek

Rüyada sabun görmek, rüya sahibine gelecek kötü bir habere canının sıkılacağını ve sağlığının bozulacağına delalet eder. Rüyada sabun gören kimse, yakın zamanda çevresindeki kişilerden kötü sözler duymasına ve işlerinin bozulup, maddi sıkıntı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Sabun Satın Almak

Rüyada sabun satın almak, rüya sahibinin rızkını çevresindeki kişilere yedireceğine delalet eder. Rüyada sabun satın alan kimse, zevki için para harcamaktan kaçınmayacağına işaret eder.

Rüyada Sabun Vermek

Rüyada sabun vermek,rüya sahibinin yaşadığı kötü olayların etkisini üstünden atmayı başaracağına delalet eder. Rüyada sabun veren kimse, uzun zamandır hatırlamak istemediği bir olayı tekrar hatırlamasına işaret eder.

Rüyada Sabun Yediğini Görmek

Rüyada sabun yediğini görmek, Rüyada sahibinin güzel yaşam sürmesi için zorluk çekeceğine delalet eder. Rüyada sabun yediğini gören kimse, uzun zamandır kişinin maddi kazanç elde etmek için çektiği zahmet ve sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Sabun Köpüğü Görmek

Rüyada sabun köpüğü görmek, rüya sahibinin eğitim hayatında başarılı olacağına delalet eder. Rüyada sabun köpüğü gören kimse, yakın zamanda iş hayatında yaptığı planlı işlerden başarı elde edeceğine ve makamının yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Sabun Kalıbı Görmek

Rüyada sabun kalıbı görmek, rüya sahibine gelecek bir habere canının sıkılacağına ve üzüleceğine delalet eder. Rüyada sabun kalıbı gören kimse, kısa süre içinde omzunda ağlayan yakınını teselli edeceğine işaret eder.

Rüyada Sabun Tozu Görmek

Rüyada sabun tozu görmek, rüya sahibinin çevresi tarafından yüzüne gülen arkasından iş çeviren bir kişi olacağına delalet eder. Rüyada sabun tozu gören kişinin yüzüne gülen ve iyi konuşan fakat onu sırtından bıçaklamak için arkasını dönmesini bekleyen kişiler olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sıvı Sabun Görmek

Rüyada sıvı sabun görmek, rüya sahibinin ailesiyle beraber mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüyada sıvı sabun gören kimse, kısa sürede sıkıntılı günlerini atlatacağına ve feraha kavuşacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca