Rüyada “Saat” Görmek

Saat
Rüyada Saat görmek hayırlı bir haber, maddi ve manevi bir destek göreceğine delalet eder. Rüyada saat gören kimse, maddi menfaat göreceği, güzel bir döneme girmesine işarettir.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası

Rüyada Saat görmek, maddi para, mal, mülk ve buna benzer maddi imkanlara kavuşmasına dalalet eder. Rüyada saat gören kimse, muradına kolayca kavuşur. Kısa sürede istediklerini elde eder. Rüyasında saat gören kimse, yakın zamanda iyi bir haber alacaktır. Rüyada saat görmenin anlamı, hakkında bazı yorumcular şunları söylemiştir. Hayır, bereket, helal nimet, mal ganimeti, bolluk, rahmet, rahatlık ve neşe ile tabir olunur.

Rüyada saat görmek, hakkında İbni Fuzâle (r.a.) demiştir ki: Nimet ve rahmetten kendisinin mahrum kalacağına, sevineceği bir haber almaya tabir edilip, yorumlanır. Rüyada saat görmek bazı yorumculara göre tabiri, İslamı güzelce yaşamaktan yüz çeviren kimseye işaret eder denilmiştir. Rüyada saat görmenin İslami anlamı, nimet ve korunmaktan kendi kendisini mahrum edeceğine dair yorumlar yapılmıştır.

Rüyada Saat Görmek ne demek?

Rüyada saat görmek, nimetin artmasına, kuvvetli bir dine, güvenilir olmaya ve kuşkulardan emin olmaya delalet eder. Rüyada saat gören kimse, rızayı ilahiye sebep olacak hayırlı amellere, güzel bir iş yapmaya ve sözünde durmaya işaret eder.

Rüyada Duvar Saati Görmek

Rüyada duvar saati görmek, işlerinizin yolunda gideceğine delalet eder. Rüyada duvar saati gören kimse, o insanın bereketinin ve maddi manevi  durumunun daha iyi olmasına işaret eder.

Rüyada Kol Saati

Rüyada kol saati görmek, verilen sözün yada beklediğiniz haberin  zamanında gelmesine işaret eder. Rüyada kol saati gören kimse,  hakkında Ebû Sâid’ül Vaâz (r.a.)’a göre iyi ve hayırlı, vesilelere yol açacağına delalet eder.

Rüyada Kum Saati Görmek

Rüyada kum saati görmek, Erkek için güzelliğe; kadın ise süslenmeye işaret eder. Rüyada kum saati gören kimse, bazı yorumculara göre, Kadın ve Erkek  ortaklardan eşit bir kız, bir erkek çocuk  ya da bir kız, bir erkek kardeş hakkında yaşanacak bir şeye delalet eder.

Rüyada Saat Bulmak

Rüyada saat bulmak, Ailen yada yakın arkadaşınla tatile çıkmaya işaret eder. Rüyada saat bulan kimse, rüyada saat bulduğu görüyorsa yakın arkadaşı, dostu veya ailesine sırlarını paylaşacağını delalet eder.

Rüyada Saat Almak

Rüyada saat almak, Yapılması kararlaştırılıp kesin gözü ile bakılan işler ile yorumlanır. Aynı zamanda kişinin rutin günlük  yapılan işleri ile meşgul olmasına işaret eder. Rüyada saat alan kimse, rüya  sahibinin maliyeti az harcamalar yaptığı için tutumlu bir insan olması gerektiğine işarettir.

Rüyada Saat Takmak

Rüyada saat takmak,  Rüya sahibinin özentili ve düzenli bir yaşan tarzı olduğuna işaret eder. Rüyada saat taktığını görmek, disiplinli bir yaşam tarzına ve tertipli, düzenli yaşamayı gösterir. Rüyada saat taktığını gören kimse, Görülen bu rüya, rüyayı gören kişinin yaşantısına verdiği özeni yansıtır.

Rüyada Büyük Saat Görmek

Rüyada büyük saat görmek, Kişinin üzücü ve yıkılacağı bir haber almasına işaret eder. Rüyada büyük saat gören kimse, acı üzüntü ve sıkıntılı bir haber geleceğine delalet eder.

Rüyada Saat Ayarlamak

Rüyada saat ayarlamak, kişinin hayatına çeki düzen vereceği anlamına gelir. Rüyada saat ayarlama gören kimse, bundan sonraki hayatında ailesi ve kendine çeki düzen için alacağı karar anlamına gelir.

Rüyada Saatin Durması

Rüyada saatin durmasını görmek, Zorlu iş ve aile yaşantısından geçeceği anlamına gelir. Rüyada Saatinin durduğunu gören kimse, Yakın zamanda iş veya hane içinde mutsuz, huzursuz, sıkıntılı günlerin gelmesine veya yaklaşmasına yorumlanır.

Rüyada Saat Kırılması

Rüyada saat kırılması görmek, rüyasında saatin kırıldığını görmek yakın zamanda üzücü bir haber alacağı ve kendini sorumlu tutacağı ile yorumlanır. Rüyada saatinin kırılmasını görmek, Yapacağın tatil, iş seyahati veya ortaklıktan vazgeçmek anlamına gelir.

 Rüyada Saat Çalmak

Rüyada saat çalmak, yapacağı iş girişiminde çevredeki insanların tepki ve reaksiyonlarına delalet eder. Rüyada saat çalan kimse, yapılacak iş veya girişimin çevrenizdeki insanları kızdıracak ve tepki alacakları anlamına gelir.

Rüyada Saat Çaldığını  Duymak

Rüyada saat çaldığını duymak, keyif ve huzur kaçıracak haberi delalet eder. Rüyada saatin çaldığını duyan kimse, hoş olmayan sözler ve acı haber alacaktır anlamına gelir.

Rüyada Saat Dükkanı Görmek

Rüyada saat dükkanı görmek, Rüyada saat dükkanı görmek para mal ve mülkünüzü harcayacağınıza  işaret gösterir. Rüyada saat dükkanı gören kimse, hakkında Ebû Sâid’ül Vaâz (r.a.) demiştir ki, düşman veya hastalık anlamına gelir

Rüyada Kırık Saat Görmek

Rüyada Kırık saat görmek, Rüyada kırık saat gören kişinin işlerin bozulacağının ve çevresindeki kişiler tarafından ihanete uğrayacağı anlamına gelir. Rüyasında kırık saat gören kimse, güvendiği insanlardan tarafından ihanete uğrayıp kendini cezalandırmaya delalet eder.

Rüyada Altın Saat Görmek

Rüyada altın saat görmek, Planlı ve beklentileri için zamana bıraktığı fakat sabırsızlıkla beklediği umutlara işaret edilir. Rüyada altın saat gören kimse, umut ederek kalkıştığı işlerde başarı elde edeceğine ve hem makam hem de mal mülk sahibi yapacak anlamına gelir.

Rüyada Bozuk Saat Görmek

Rüyada bozuk saat görmek, karşılaşacağın zahmetin, sıkıntının ve zorluğun zamanın doğru göstermediğini işaret eder. Rüyada bozuk saat gören kimse, iş hayatında veya aile yaşantısında bir takım sıkıntılı ve zorluklar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Saat Tamir Etmek

Rüyada saat tamir etmek, iş yerindeki evindeki saati tamir etmek geçmişte başarısızlığa uslanmaz hatalara telafi etme anlamına gelir. Rüyasında saat tamir eden kimse, özel hayatında iş hayatında üzüntü ve hayal kırıklığına uğrayıp uzaklaşmak anlamına gelir.

Rüyada Kol Saatini Unutmak

Rüyada kol saatini unutmak, parasal maddi kazanç beklediğiniz girişimleriniz ilerleyen zamanda rahata ve feraha çıkacağınıza delalet eder. Rüyada kol saati unutan kimse, maddi ve manevi feraha çıkacağına işret eder.

Rüyada Kol Saatini Suya Düşürmek

Rüyada kol saatini suya düşürmek, dürüst ve kimsenin hakkını yemeyen dost canlısı bir arkadaşlık anlamına gelir. Rüyada kol saatini suya düşüren kimse, yakın zamanda menfaat düşünmeyen  kötü günlerinizde yanınızda olacak arkadaş edinmek anlamına gelir.

Rüyada Kol Saatini Başkasına Vermek

Rüyada kol saatini başkasına vermek, Kirmani (r.a.) diyor ki: çevresindeki menfaatçi insanlardan uzak durması anlamına gelir. Rüyada kol saatini başkasına veren kimse, aile arkadaş sırlarını dertlerini dinleyen ve yardımcı olduğu için saygınlık kazanmak anlamına gelir.

Rüyada Saat Çaldırmak

Rüyada saat çaldırmak, zamanında ve düz mantıkla plansız hareket edilip iş ve aile yaşantısında zorluklar yaşama anlamına gelir. Rüyada saat çaldıran kimse, düz mantık ile plansız işe kalkışması ve kendini sokmaya işaret eder.

 Rüyada Antika Saat Görmek

Rüyada antika saat görmek, hayal kırıklığı ve üzücü bir zaman geçirme anlamına gelir. Rüyada antika saat gören kimse, İbni Şirin rahmetullah demiştir ki: Rüyada görülen antika saat mutsuz ve huzursuz günler yaşayacağı para kaybına işaret eder.

Rüyada Köstekli Saat Görmek

Rüyada köstekli saat görmek, Eğer bir erkeğin rüyası ise maddi sıkıntısı düzene girip neşeli bir evlilik yapacağını işaret eder.Rüyada köstekli saat gören kimse,  mutlu bir evlilik veya iş hayatında yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Köstekli Saat Almak

Rüyada köstekli saat almak,  Rüyada köstekli saati gören bir bayan ise mutlu ve huzurlu evliliğinin zorlu bir süreçten geçeceğine anlamına gelir. Rüyada köstekli saat alan kimse, iş veya evliliği için zorlu bir süreçten geçilmeye işaret eder.

Rüyada Köstekli Saat Bulmak

Rüyada köstekli saat bulmak, kadın ise kul hakkı yemekten korkan anlayışlı iş yeri sahibi olan ve kendisini çok beğenen okumuş seven bir adam ile evleneceğine işaret eder.Rüyada köstekli saati bulan kimse, dürüstlük erdemine sahip kul hakkından korkan mutlu bir evliliğe adım atacağı anlamına gelir.

Rüyada Köstekli Saat Satmak

Rüyada köstekli saati satmak, Erkek ise mutsuz bir aile yaşantısının başlamasına işaret eder. Rüyada köstekli saat satan kimse, mutsuz bir evlilik yapacağına yaptığı evlilikte etrafındaki kişiler tarafından aile içinde huzursuzluk olacağına işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca