Rüyada “Rüzgar” Görmek

Rüzgar
Rüyada rüzgar görmek, Makul olana ve bolluğa galibiyet ve mutluluğa bolluk ve berekete sürur ferahlık ve esenliğe gelecek hayırlı günlere delalet eder.

Rüyada rüzgar görmek, Makul olana ve bolluğa galibiyet ve mutluluğa bolluk ve berekete sürur ferahlık ve esenliğe gelecek hayırlı günlere delalet eder. Rüyada rüzgarın çok sert estiğini, gören bir kimsenin önünde hayırlı ve uzun bir ömür olacağına, İş ve özel hayatında her şeyin iyi yönde gideceğine, kısmetinin açılacağına, her yaptığı bir işin ardından devamında mutlaka, hayırlı sonuçlar alacağına işaret eder. Rüyada rüzgarın kendisini bir yerden alıp başka bir yere götürdüğünü görmek, saltanat, izzet ve devlete delalet eder. Rüyada rüzgar görmek İmâm-ı Muhammed el-Mısîrî, Allahu Teala tarafından gelecek olan müjdeye de işaret eder. Rüyada Rüzgar görmek diyanet Cabir-ül Mağribi ye göre, Şiddetli esen rüzgarın rüya sahibini yerden göğe vurduğunu görmek, ecelinin yaklaştığına işaret eder.

Rüyada Rüzgar Görmek ne demek?

Rüyada rüzgarın hafif estiğini görmek, Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi anlamda hanesine huzur, bolluk ve bereket gireceğine kısmet kapılarının açılacağına işaret eder. Rüyada rüzgarın hafif esmesi ve güzel kokular aldığını hissetmek, Rüya sahibinin yapmış olduğu işlerdeki yakaladığı başarılara ve kazancına kazanç katacağına, mal ve mülkünün yüksek derecede, artacağına işaret eder. Rüyada şiddetli rüzgar estiğini görmek Imam-ı Nablusi, Rüyada şiddetli rüzgar estiği yerin halkına müthiş bir korku geleceğine delalet eder. Rüyada görülen rüzgar bazen de romantizm kalıcı olmayan bir yaz aşkı yada, çabuk başlayan keyif, mutluluk ve zevk veren ama kısa sürede bitecek olan bir birliktelik olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Rüzgar Görmenin Olumlu Anlamları

 • Yakın zamanda alınacak müjdeli haber ,
 • İş hayatında verilen emrin yerine gelmesi,
 • Mal ve mülk artacağına ,
 • Hasta ise şifa bulacağına,
 • Maddi ve manevi rahatlığa kavuşmasına,
 • Haneye girecek olan bolluk, bereket, helal kazanca

Rüyada Rüzgar Görmenin Olumsuz Anlamları

 • Haneden birinin ölüm haberini almak,
 • Yapmış olduğu günahlardan dolayı, Kabir Azabı,
 • Eşinden veya ailesinden ayrılmak
 • Hanede birinin hastalığa yakalanması,
 • Düşman şerrine uğrayacağı,
 • Mal ve mülk kaybı yaşayacağı,

Rüyada Rüzgar Estiğini Görmek

Bu rüya geniş çaplı olarak yorumlanmaktadır, rüzgarın sert, hafif, ılık, soğuk, şiddetli gibi esmesi durumunda rüya yorumları farklılık göstermektedir, rüyada rüzgar estiğini görmek rüya sahibinin yaşayacağı bela ve musibetlere yorumlanmaktadır.

Rüyada Rüzgarın Esmesi

Rüyada rüzgarın esmesini görmek, Rüya sahibinin gelecek hayatında yaşayacağı tatsız olaylara, ve istemsizce yapılmış olan hataların gelecek yaşantısında karşısına çıkacağına, ve bu sebepten dolayı aşırı pişmanlıklar yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Sert Rüzgar Estiğini Görmek

Rüyada sert rüzgar estiğini görmek, Ağaçları kökünden söküp fırlatması, duvarların yıkılması, o bölgede olan insanları, hayvanları, yada yiyecekleri uçurması salgın hastalıklara, fitne veya esaret gibi halkın içinde, meydana gelecek olan çok büyük belaya delalet eder.

Rüyada Sert Rüzgara Karşı Yürümek

Rüyada sert rüzgara karşı yürümek, Rüya sahibinin adeta ölümle burun buruna geleceğine ve çok büyük zorluklar yaşayacağına direncinin ve azminin de kuvvetiyle bütün olumsuzlukların üstesinden geleceğine, ferahlık ve esenlik dolu günlere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Hafif Rüzgar Estiğini Görmek

Rüyada hafif rüzgar estiğini görmek, Rüyada görülen rüzgar hafif ve serinletecek kadar yumuşak ve güzel esiyorsa eğer hayırlı olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Evde Rüzgar Esmesi

Rüyada evde rüzgar estiğini görmek, Bu rüya sahibinin hanesinde yaşayacağı sorunlara işaret eder. Rüyasında evinde soğuk rüzgar estiğini ve önüne kattığı her şeyi alıp götürdüğünü görmek, Rüya sahibinin hanesinde yaşayacağı kötü günlere ve sefalete işaret eder.

Rüyada Rüzgârı Hissetmek

Rüyada rüzgar estiğini hisseden bir kimse, Sıkıntı ve belalardan kurtulacağına, sorunları çözeceğine üzüntü ve kederinin sona ermesine huzur, ferahlık ve esenlik dolu günlere yelken açacağına delalet eder.

Rüyada Şiddetli Fırtına Görmek

Rüyada şiddetli fırtına görmek, Rüyada görülen fırtına rüya sahibinin hayatında çok hayırlı değişiklikler olacağına ve güzel bir düzen kuracağına delalet eder.

Rüyada Rüzgarın İnsanı Uçurduğunu Görmek

Rüyada rüzgarın seni uçurduğunu görmek, Rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılı günlerden kurtulacağına, sabırlı ve azimli olması halinde yaşadığı kötü günleri atlatacağına hanesine girecek olan manevi kazanca ve huzura delalet eder.

Rüyada Rüzgâr Sesi Duymak

Rüyada rüzgarın uğultusunu duymak, Rüya sahibinin yakın zaman içinde alacağı kötü habere ve bu haber ile rüya sahibinin üzüntüye, kedere, umutsuzluğa kapılıp hastalanacağına ve şifa bulmakta zorlanacağına delalet eder.

Rüyada Rüzgâr Gülü Görmek

Rüyada rüzgar gülü görmek, Rüya sahibinin uzun zamandır beklediği, hayırlı haberi alacağına ve bu haberin gelmesiyle yüzünün güleceğine ferah ve esenlik dolu güzel günlere kavuşmasına bolluk ve bereketin artacağına, kısmet kapılarının açılacağına delalet eder.

Rüyada Rüzgar Çanı Görmek

Rüyada rüzgar çanı görmek, Rüya sahibinin soyunu devam ettirecek hayırlı bir zevceye, ve yakın zaman içinde beklediği bir haber duyacağına ve bu haber karşısında üzüntü ve kedere uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Rüzgar Değirmeni Görmek

Rüyada rüzgar değirmeni görmek, Rüya sahibinin bir doğa olayı ile karşılaşacağına işaret eder. Rüyada rüzgar değirmeni gören bir kimse, İş hayatında çok hareketli ve bereketli bir döneme geçiş yapacağına ve bu iş üzerinden bu süreçte bol helal rızık yiyeceğine delalet eder.

Rüyada Rüzgarlı Deniz Görmek

Rüyada rüzgarlı deniz görmek, Rüya sahibinin iş ve özel hayatında hayal ettiği ve çok istediği başarılara kavuşacağına, uzun ve çok zor yollardan geçip ferah dolu günlere adım atacağına işaret eder. Rüyada rüzgarlı deniz görmek, Rüya sahibinin düşmanlara karşı mücadele edeceğine, yorgun düşeceğine ve hastalanıp yataklara düşeceğine sonrasında çektiği çilelerin ardından kavuşacağı bolluk ve berekete işaret eder.

Rüyada Rüzgarın Kapıyı Zorlaması

Rüyada rüzgarın kapıyı zorladığını görmek, Rüya sahibi için bolluk ve bereketin huzurun habercisi olarak yorumlanan bu rüya, kolay yolu seçmeyen zoru başaran rüya sahibinin önüne çıkacak olan maddi bir fırsatın ve malının mülkünün artacağının da habercisidir.

Rüyada Rüzgarın Çatıyı Uçurması

Rüyada rüzgarın çatıyı uçurmasını gören bir kimse, Yakın zamanda yaşayacağı sıkıntı, bunalım, üzüntü ve kedere işaret eder. Rüyada rüzgarın çatıyı uçurması, işlerinin bozulacağına, çok zorlu olaylar ile karşılaşacağına ve maddi manevi huzursuzluğa delalet eder.

Rüyada Yüzüne Rüzgar Esmesi

Rüyada yüzüne rüzgar vurması, Rüzgar bilindiği gibi bolluk bereketlik ve mutluluğa işaret eder. ve bu rüya tabirinde de rüya sahibinin yüzüne rüzgar vurması şans kapılarının açılacağı kısmetinin bollaşacağı maddi ve manevi anlamda huzura kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Ilık Rüzgar Esmesi

Rüyada ılık rüzgar estiğini görmek, Rüya sahibi için emeklerinin ve uğraşlarının karşılığını, kat kat alacağına hanesine huzur ve bereketin dolu, dolu gireceği günlere işaret eder.

Rüyada Soğuk Rüzgar Esmesi

Rüyada soğuk rüzgar estiğini görmek, Rüya sahibinin hayatında anlaşmazlıkların doğacağına, aksilikler ve ufak tefek sorunlar çıkacağına işaret eder. rüyada rüzgarın soğuk estiğini görmek rüya sahibinin canını sıkacak olaylarla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada Sıcak Rüzgar Esmesi

Rüyada sıcak rüzgar estiğini görmek, Rüyayı gören kişinin iş hayatında büyük başarılar elde edeceğine, sorunlardan ve canını sıkan olaylardan uzaklaşacağına, ticaret alanında yüksek miktarda kazançlar elde edeceğine, hanesine mutluluk, huzur, güzel günlerin yaklaştığına işaret eder.

Rüyada Rüzgarın Pencereyi Açması

Rüyada rüzgarın pencereyi açtığını görmek, Rüya sahibinin uzun zamandır beklediği hayırlı haberi alacağına, ve hayatında maddi manevi iyi yönde yenilikler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Rüzgar Hortumu Görmek

Rüyada hortum çıktığını görmek, Rüya sahibinin hayatında yaşanacak karışıklıkların, hayalini kurduğu isteklerine ulaşamaması, kurduğu tüm planların tersine dönmesi, uğursuzluk ve şanssızlığa delalet eder.

Rüyada Meltem Görmek

Rüyada meltem rüzgarı görmek, Rüya sahibinin uzun zamandan beklediği haberi alacağına, ve heyecan verici bir olay yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Samyeli Görmek

Rüyada samyeli estiğini görmek, Rüya sahibinin hanesinde veya yakın akrabalarından birininin, ateşli bir hastalığa yakalanacağına ve tedbiri alınmaz ise eğer sağlık durumunun kötüye gideceğine işaret eder.

Rüyada Tayfun Görmek

Rüyada tayfun görmek, Rüya sahibinin hayatında herşeyin üst üste geleceğine, maddi ve manevi anlamda çok zorluklar çekeceğine, maddi kayıplar yaşayıp iflas eşiğine gelme durumuna işaret eder,

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca