Rüyada “Rutubetli Duvar” Görmek

Rutubetli Duvar
Rüyada rutubetli duvar görmek hastalık ve aile içinde sorunların habercisidir. Rüyada rutubetli ve küflü duvar veya tavan görmek, sıkıntıya işarettir.

Rüyada Rutubetli Duvar Görmek

Rüyada rutubetli duvar görmek, iş ve aile hayatında bazı sorunlar yaşamaya ve sıkıntıya düşmeye tabir edilir. Rüyada rutubetli duvar görmek, yeni bir işe girmeye ve zara görmeye yorumlanır. Rüyada rutubetli ev duvarı görmek, geçimi sağlayacak kadar kazanç elde etmeye rivayet edilir. Rüyada rutubetli cami duvarı görmek, iş kaybı yaşama anlamına gelir. Rüyada rutubetli duvar görmek, bir miktar toplu paranın elden çıkması ile zor günler yaşamaya yorumlanmaktadır. Rüyada evin duvarını veya tavanını rutubetli görmek, ev içinde görülen nem ve rutubet, hastalık habercisi veya aile içinde yaşanacak tartışmalara delalet eder. Rüyada rutubetli ev görmek, o ev içinde yaşanacak sıkıntılara ve maddi, manevi sorunlara delalet eder.

Rüyada rutubetli duvar görmek, kendi hayatı ile ilgili kararlar almaya veya iş değişikliği yaşama anlamına gelir. Rüyada birinin duvarını rutubetli görmek, refaha ve aydınlığa çıkmaya tabir edilir. Rüyada rutubetli duvar, yaşanılan sıkıntıların unutulması ile güzel günler yaşanması anlamına gelir. Rüyada iş yerinin duvarını veya tavanını rutubetli görmek, maddi ve manevi sıkıntılara ve sorunlar yaşayacağınız bir döneme girmeye işaret eder. Rüyada rutubetli oda görmek eğer oda kendi odanız ise taşınmaya veya aynı odada kaldığınız bir kimsenin yada sizin rahatsızlık duyacağınız şeylerin habercisidir.

Rüyada Rutubetli Tavan Görmek

Rüyada rutubetli tavan, iş ile ilgili uzun zamandır beklediği haberin olumlu gelmesi ile sorunlarından kurtulacak olmaya yorumlanır. Rüyada rutubetli tavan görmek, iş hayatında başarılı işler yaparak güzel yerlere gelmesine tabir edilir.

Rüyada Duvarda Rutubet Görmek

Rüyada duvarda rutubet, maddi ve manevi zararlar yaşayacak olmaya ve sıkıntılarının artacak olmasına tabir edilir. Rüyada duvarda rutubet görmek, aile içinde huzursuzluk ya da düşmanı ile karşı karşıya gelmeye yorumlanır.

Rüyada Küflü Duvar Görmek

Rüyada küflü duvar, hayırlara vesile olacak bir işe sahip olmaya ve itibar görmeye rivayet edilir. Rüyada küflü duvar görmek, uzun süreli devam eden bir ilişkinin bitmesine ve kişilerle beraber olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Nemli Duvar Görmek

Rüyada nemli duvar, gam, keder ve sıkıntılarından zamanı geldiği zaman kurtulmaya ve rahatlayacak olmaya rivayet edilir. Rüyada nemli duvar görmek, içine kapanık kimse olmaya ve sıkıntısını, sevincini kendi içinde yaşayan kimseye yorumlanmaktadır.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca