Rüyada “Regl Olmak” Görmek

Regl Olmak
Rüyada regl olmak, Güzel huylarını terkeden günahkar Allah korkusu olmayan yanlış yollara sapmış bir kimseye ve Allah yolundan sapmış olan birine delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

Rüyada regl olmak, Güzel huylarını terkeden günahkar birine, Allah korkusu olmayan yanlış yollara sapmış bir kimseye, Allah yolundan sapmış olan birine delalet eder. Rüyada regl olduğunu görmek, rüya sahibinin dini inancının zedeleneceğine ve zayıflık yaşayacağına, helal olmayana göz koymaya, hak yemeye ve çevresindeki insanlara karşı art niyetli düşünceler içine gireceğine gaflete düşeceğine delalet eder.

Rüyada Regl Olmak ne demek?

Rüyada regl olan bir kimse, Geçmiş hayatında yapmış olduğu hatalardan dolayı, sonradan pişman olup çok üzüleceğine, kendini bu konuda suçlu göreceğine, kendisini defalarca yargılayacak fakat bir türlü affedemeyeceğine işaret eder. Rüyada regl olduğunu görmek, üstünde emeği bulunan insanları istemsizce kıracağına, kötü sözler kullanıp, haksız yere onları üzecek şeyler yapmasıyla çevresindeki tüm iyi insanları kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Regl Olduğunu Görmek

Rüyada kendisinin regl olduğunu görmek, Rüyayı gören kişinin kendini eksiye düşürecek davranışlarda bulunmasına, toplum içindeki saygınlığını, efendiliğini, mütevaziliğini yitireceğine neden olacak işler yapmasından dolayı, çevresinde onun iyiliğini isteyen herkes tarafından, kötü insan gözüyle bakılacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Arkadaşının Regl Olduğunu Görmek

Rüyada arkadaşının regl olduğunu görmek, Rüya sahibi için pek hayırlara yorumlanamaz, Bu rüya sahibinin hak yoldan uzaklaşacağına şeytani işlere gireceğine ve ailesinden habersiz yapılan bir işte maddi manevi büyük zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Sevgilisinin Regl Olduğunu Görmek

Rüyada sevgilisinin regl olması, Rüya sahibinin maddi sıkıntılar içinde olduğuna, girdiği hiç bir işte tutunamadığına maddi ve manevi anlamda büyük kayıplar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kızının Regl Olduğunu Görmek

Rüyada kızının regl olduğunu görmek, Bu rüya sahibinin hanesinde maddi ve manevi huzursuzluklar olduğuna ve bu sıkıntıların zamanla ortadan kaybolacağına, haneye bolluk ve bereket dolu ferah günler gireceğine işaret eder.

Rüyada Başkasının Regl Olduğunu Görmek

Rüyada başkasının regl olduğunu görmek, Bu rüya sahibi geçn bir kız ise eğer çok kısa zamanda karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına ve bir evlilik yaşayacağına delalet eder. Rüyada başkasının regl olduğunu gören kişi hamile bir kadın ise eğer, karnındaki çocuğu kaybedeceğine yorumlanır. Eğer orta yaşlarda bir kadın rüyada başkasının regl olduğunu gördüyse, çok ağır bir hastalık yaşayacağına ve bu hastalıktan dolayı çok zorlu günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Hamileyken Regl Olmak

Rüyada hamileyken regl olmak, Bu rüya sahibinin mal ve mülkünün azalmasına, izzet ve şerefinin gün geçtikçe eriyeceğine, hanesinde ki kısmet kapılarının kapanacağına ve hayırsız kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Regl Kanı Görmek

Rüyada regl kanı görmek, Rüyayı gören kişinin hak yoldan ayrılıp gözünü dünyevi şeylere çevirmesine işaret eder. Rüyada regl kanı görmek, Rüya sahibinin doğru yoldan ayrılıp haksız kazançlar elde edeceğine, zengin ve itibar sahibi olmak adına, gözünü kırpmadan herkesi kırıp, inciltebileceğine iyi niyetleri suistimal etmeye, art niyetli ve kötü insanlarla birlikte olacağına işaret eder. Rüyada regl kanı görmek, Rüya sahibinin hak ve hukuk dan ayrılacağına kötü yollara gireceğine işaret eder.

Rüyada Regl Sancısı Görmek

Rüyada regl sancısı görmek, Rüyayı gören kişinin son zamanlarda çektiği sıkıntılara yorumlanır, Bu rüya sahibinin geçmiş hayatında yapmış olduğu yanlışlara, işlemiş olduğu günahların pişmanlığını yaşaması olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Regl İken Namaz Kılmak

Rüyada regl iken namaz kılmak, Rüya sahibinin kazanç elde etmek adına hiç olmayacak işlere girmesine, kötü huylu insanlarla birlikte hareket edeceğine, aklına giren şeytanla savaşa gireceğine ve kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Regl İken Kuran Okumak

Rüyada regl iken kuran okumak, Rüya sahibinin gözüne perde ineceğine, hak yoldan şaşacağına, olur olmadık işlere girip, ahiret hayatını tehlikeye atacağına ve şeytani işlerle ilgileneceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca