Rüyada “Rakı” Görmek

Rakı
Rüyada rakı görmek, Rüya sahibinin hak yoldan ayrılmasına kötü yollara sapacağına günah işleyeceğine helalden uzaklaşıp harama yakınlaşacağına delalet eder.

Rüyada rakı görmek, Rüya sahibinin hak yoldan ayrılmasına, kötü yollara sapacağına, günah işleyeceğine, helalden uzaklaşıp harama yakınlaşacağına delalet eder. Rüyada rakı görmek, ortalığı karıştırmaya, günahını almaya, haksız yere suçlanmaya, gıybet etmeye, art niyetli kimselere işaret eder. Rüyada rakı görmek diyanete göre, Rüya sahibinin çok yüksek maddi kayıplar yaşayacağına hanesinden bolluk ve bereketin eksileceğine, huzursuzlukların artacağına işaret eder.

Rüyada Rakı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada rakı görmek dini anlamı, Rüya sahibi için hayırlı yorumlanamaz, hanede ki huzursuzluğa, ağız tadının kaçmasına, sorunların artmasına, hastalığa yakalanacağına üzüntü ve kederden kurtulamayacağına işaret eder. Rüyada rakı görmek İslami anlamı, Rüya sahibinin kazancına haramın karışmasına, belalı işlere gireceğine, hak yoldan ayrılıp kötü işler yapacağına ve bu kötü yolda menfaati uğruna tüm kötü işleri yapacağına delalet eder.

Rüyada Birinin Rakı İçtiğini Görmek

Rüyada birinin rakı içtiğini görmek, Rüyayı gören kişinin haram mala şahit olacağına ve bu durum karşısında sessizliğini koruyarak o haram mala ortak olacağına işaret eder. Rüyada rakı tatmak, Rüya sahibinin gözünü boyayan mal ve mülke erişmek için haram işlere gireceğine işaret eder. Rüyada rakının tadına bakmak ve tükürmek, eğer rüya sahibi rakının tadına bakıp tükürür ise, haram maldan uzaklaşmış olup helal mala erişeceğine işaret eder. Rüyada rakı yudumlamak,

Rüyada Rakı Kadehi Görmek

Rüyada rakı kadehi görmek, haramın tatlılığına aldanıp ahiret hayatını yakacağına ve o an hiç bir şeyin farkında olmadan göz boyayan dünya malına meyil edeceğine işaret eder. Rüyada yemekte rakı içmek, Rüya sahibinin hanesindeki huzurun, mutluluğun bolluk ve bereketin azalacağına kazançlarının arasına haram gireceğine işaret eder. Rüyada okulda rakı içmek, Rüya sahibinin endişe ve kuşkularından kurtulamayacağına, gaflete düşeceğine, harama yöneleceğine yorumlanır.

Rüyada Rakı Görmek Diyanet

Rüyada rakı görmek diyanet, Rüya sahibinin yaşayacağı maddi kayıplara, sıkıntılı ve zorlu günlerin kapıda olduğuna, darlık ve sefalet çekmeye işaret eder. Rüyada rakı görmek diyanet, Rüya sahibinin sağlık sorunları yaşayacağına, sevdiği insanlardan uzaklaşacağına, arkadaşları ve akrabaları ile çatışma içine gireceği ve anlaşmazlıklar yaşayacağına delalet eder. Rüyada rakı görmek diyanet, Rüya sahibinin rızkının azalacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine ve  maddi manevi huzursuzluklar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Rakı Sofrası Görmek

Rüyada rakı sofrası görmek, Rüyada rakı sofrası gören kişi düşmanları ve onu çekemeyenleri ile çok sıkı bir savaşa gireceğine ve kıran kırana geçecek bir savaşa tabi olacağına işaret eder. Rüyada rakı sofrası görmek, Rüya sahibinin çevresinde veya hanesinde onu çekemeyenlerin olduğuna, arkadaşları ve dostları tarafından ihanete uğrayacağına ve herkese karşı tek başına savaşacağına ve bu savaştan zafer ile ayrılacağına delalet eder.

Rüyada Rakı Bardağı Görmek

Rüyada rakı kadehi görmek, Rüyada rakı bardağı gören kişinin yaşantısında mutluluk ve sevinç duyacağı heyecan verici olaylar yaşamasına işaret eder. Rüyada rakı bardağı gören kimse, üst üste gelecek olan güzel ve hayırlı günlere kavuşacağına, hoşluk ve esenlik bulacağına, sevindirici olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Rakı Şişesi Görmek

Rüyada rakı şişesi görmek, Rüyada rakı şişesi gören rüya sahibi bir süre maddi sıkıntılar çekeceğine, elinde avucunda hiç bir şey kalmayacağına fakat kimseye minnet etmeden, kimseye borçlu kalmadan tekrar eskisi gibi çalışarak maddi kazancına kazanç ekleyerek, eski bolluk ve berekete kavuşacağına işaret eder. Rüyada rakı şişesi görmek, Rüya sahibinin kısa süreli yaşayacağı maddi ve manevi sıkıntılara, huzursuzluk üzüntü ve kedere delalet eder.

Rüyada Rakı Almak

Rüyada rakı satın almak, Rüya sahibinin yakın zamanda beklediği haberi alacağına ve bu haber karşısında üzüntü ve kedere uğrayacağına işaret eder. Rüyada rakı taşımak, Rüya sahibinin haksız kazançlar elde ederek sahip olduğu mal ve mülkünü kaybedeceğine, maddi kazancının azalacağına işaret eder. Rüyada rakı almak, Rüya sahibinin iş hayatında haksız kazançlar elde edeceğine, kazandığı mal ve mülke haram karıştırarak hanesinde bolluk ve bereketin huzurun azalacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Bardakta Rakı Görmek

Rüyada bardakta rakı görmek, Rüyada bardakta rakı görüp de içmediğini gören bir kimse, Haram dan uzaklaşacağına ve hak yolda elde edeceği yüksek maddi kazançlar ile Allah katında yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Arkadaşlarıyla Rakı İçmek

Rüyada arkadaşının rakı içtiğini görmek, Rüya sahibinin çevresindeki kötü huylu insanlardan uzak durmasına, o kişiler tarafından istemsizce kendini olayların içinde bulacağına ve büyük sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Patronla Rakı İçmek

Rüyada patronuyla rakı içmek, Rüyayı gören kişinin çalışma hayatında yüksek kazançlar elde edeceğine fakat bu kazançların yarısından çoğunun haram ve haksız kazanç olmasına işaret eder. Rüyada patronuyla birlikte rakı içen bir kimse, Çalışma hayatında yüksek mertebelere ulaşamayacağına, daima alt kademelerde kalacağına işaret eder.

Rüyada Rakı İçip Pişman Olmak

Rüyada rakı içip pişman olduğunu gören bir kimse, Haram dan döneceğine haksız yere elde ettiği kazançların hayrını görmeden elinden kayıp gideceğine, ve rüya sahibinin geçmiş iş hayatında yapmış olduğu hileler ile elde ettiği haksız kazançlardan dolayı vicdan azabı çekip tövbe edip Allah yolunda ilerleyeceğine işaret edilir.

Rüyada Rakı Saklamak

Rüyada rakı sakladığını gören bir kimse, Bu rüya sahibi iş ve özel hayatında kazandığı haksız kazançları, hanesindeki bireylerden ve yakınlarından sakladığına, ve bu kazançlardan elde ettiği mal ve mülkü ileriye dönük olarak yatırım amaçlı bekletmesine fakat hayrını göremeyeceğine elinden akıp gideceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca