Rüyada “Rakam” Görmek

Rakam
Rüyada rakam görmek, Rüyada sayı ve rakam görmek şans ve bahtının açık olacağına iş hayatında yüksek kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada rakam görmek, Rüyada sayı ve rakam görmek şans ve bahtının açık olacağına, iş hayatında yüksek kazançlar elde edeceğine işaret eder. Rüyada rakam gören bir kimse, çoğu zaman hayırlı şeylere işaret eder. Rüyada görülen her bir rakamın bir şansı ve bir anlamı vardır ve bu rakamlar rüya sahibi için kısmet, bolluk ve bereket anlamına da gelmektedir. Rüyada rakam görmek diyanet, Rüya sahibinin düşmanlardan emin olmaya, dinde imanlı bir kişi olacağına anne ve babaya hürmet ve hizmete ve sadık bir kimseye işaret eder. Rüyada rakam görmek islami, İşinin ustası, adaletli devlet adamlarına ve farz olan beş vakit namaza işaret eder.

Rüyada Rakam Görmek nedir?

Rüyada rakam duymak, Rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu, bol kazanç ve huzurlu günlere işaret eder. Rüyada rakam görmek diyanet, Rüyada görülen rakamların azalması şans ve kısmetinin azalmasına, rakamların çoğalması da kısmetinin ve şansının artmasına işaret eder. Rüyada rakam görmek Imam-ı Nablusi, Rakamların adedi ne kadar fazla ise eğer, rüya sahibinin de kısmeti ve şansı o kadar çok olacaktır, rakamlar on dan küçük ise kısmet ve bereketin de o kadar az olacağına işaret eder.

Rüyada Rakam Görmek Diyanet

Rüyada rakam görmek diyanet, Rüya sahibinin düşmanlardan emin olmaya, dinde imanlı bir kişi olacağına anne ve babaya hürmet ve hizmete ve sadık bir kimseye işaret eder. rüyada rakam görmek diyanete göre, İşinin ustası, adaletli devlet adamlarına ve farz olan beş vakit namaza işaret eder.

Rüyada görülen rakamlar, miktarlarına göre de ayrı yorumları ifade eder.

  1. Rüyada bir rakamı görmek, Hayırlı ve mübarek işlere girmesine ve hanesine helal kazanç gireceğine delalet eder. Ayrıca, Allahu Teala Tekdir ve teki sever.
  2. Rüyada iki rakamı görmek, Kazadan ve beladan emin olacağına ve yaptığı hayırlı işlerin onu beladan ve kazadan koruyacağına delalet eder.
  3. Rüyada üç rakamı görmek, Çok faydasız işler ile uğraşacağına ve boş vakit geçireceğine işaret eder.
  4. Rüyada dört rakamı görmek, Hayatını hayırlı işlere adayacağına ve yine hayırlı ve mübarek işler ile uğraşacağına işaret eder.
  5. Rüyada beş rakamı görmek, Hayırlı ve güzel olaylara işaret ettiği gibi, Her müslümana farz olan, beş vakit namaza da işaret etmektedir.
  6. Rüyada altı rakamı görmek, Zamanı gelmiş olan kısmeti ve rüya sahibinin altı vakte kadar alacağı, hayırlı habere delalet eder.
  7. Rüyada yedi rakamı görmek, İnsanlık adına ve kendine adına, çok faydalı olan bir şeyi isteyeceğine, ve bu isteğinin yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret eder.
  8. Rüyada sekiz rakamı görmek, Genel anlamda sabır, azim, sebat olarak yorumlanmaktadır.
  9. Rüyada dokuz rakamı görmek, Uzun birliktelik yaşadığı kişiyle hayırlı bir yola baş koyacaklarına, ve bu yolun sonunda hayırlı bir evliliğe adım atacaklarına delalet eder.
  10. Rüyada on rakamı görmek, Kişinin çalışma azmini ve hırsını yitirmeden, her zaman elinden gelenin daha fazlasını yaparak kazancına kazanç katacağına delalet eder.

Rüyada Otuz Rakamı Görmek

Rüyada otuz rakamı görmek, Ay ile yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin bir ay boyunca hiç durmadan çalışmasının, karşılığını hak ettiğinden fazlasını alacağına bu vesileyle moreli yerine geleceğine ve işine dört kolla sarılacağına işaret eder.

Rüyada Ondokuz Dokuz Rakamı Görmek

Rüyada on dokuz rakamı görmek, bağımsızlık ve şahsi zor mücadelelerin üstesinden gelineceğine ve bir yakınınızın yardımını inatçı kişiliğinizle geri çevireceğinize işaret eder.

Rüyada Sekiz Rakamı Görmek

Rüyada sekiz rakamı görmek, Rüya sahibi için sabır, azim, sebat olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Altı Rakamı Görmek

Rüyada altı rakamı duymak, Zamanı gelmiş olan kısmeti ve rüya sahibinin altı vakte kadar alacağı, hayırlı güzel haberlere delalet eder.

Rüyada Beş Rakamı Görmek

Rüyada beş rakamı görmek, Hayırlı ve güzel olaylara işaret ettiği gibi, Müslümana farz olan 5 vakit namaza da işaret eder.

Rüyada Çift Rakamlı Sayı Görmek

Rüyada çift rakamlı sayı görmek, Rüya sahibinin sayı adedince maddi kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Tek Rakamlı Sayı Görmek

Rüyada tek rakamlı sayı görmek, Yine rüya sahibinin gördüğü sayı adedince maddi kazanç sağlıyacağına işaret eder.

Rüyada Rakam Görmek İçin Dua

Rüyada rakam görmek için dua ettiğini gören bir kimse, Hayatının kötüye giden zorlu günlerinde, manevi bir elin uzanacağına ve bu rüya sahibine gerçek anlamda yardım edeceğine, onu düştüğü bu dar boğazdan kurtarıp maddi ve manevi huzura ulaştırmasına yorumlanır.

Rüyada Rakam Söylemek

Rüyada rakam söylediğini gören bir kimse, İş ve özel hayatında baş gösteren sorunlarla mücadele etmesine, maddi ve manevi anlamda zorluklar yaşayacağına sabırlı ve azimli olduğu takdir de bu sorunların üstesinden geleceğine ve ferahlığa ereceğine işaret eder.

Rüyada Rakam Saymak

Rüyada rakam saymak, Rüya sahibinin düşmanlardan kurtulacağına dininde inançlı, dualarının kabul olacağı kimseye ve beş vakit namaza işaret eder.

Rüyada Rakam Duymak ve Yazmak

Rüyada rakam duymak ve yazmak, Rüya sahibinin yazdığı her rakam ve rakam katlarına bir anlam yüklenmektedir, Rüyada rakam duyduğunu gören bir kimse, uyandığında o rakamları hatırlar ise eğer, o rakamların yorumlarına nail olacağına işaret eder.

Rüyada Rakam Yazılı Kağıt Görmek

Rüyada kağıda rakam yazmak, Rüya sahibi için hayırlara yorumlanmaktadır. Eğer rüyasında rakam yazılı bir kağıt gördüyse ve bu rakamları hatırlıyor ise eğer, ve yine o rakamların anlamlarına işaret eder.

Rüyada Numara Görmek

Rüyada numaralar görmek, rüya sahibinin şans ve bahtının açık olacağına ve maddi manevi kazançlar elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Rakam Ezberlemek

Rüyada rakam ezberlemek, Rüyada rakam ezberlediğini gören bir kimsenin hidayete ereceğine, yoksulluk  ve sefaletten kurtulacağına, fakirlikten bolluk ve berekete nail olacağına, umudunu ve ümidini yitirip kestiği her ne var ise hayırlısıyla tekrardan yeşereceğine delalet eder.

Rüyada Ölünün Rakam Söylemesi

Rüyada ölü birinden rakamlar duymak, Rüya sahibinin yaşadığı zorlu ve kötü günlerin ardında kalacağına, keyfinin ve neşesinin eskisinden daha iyi olacağına ticaret hayatında büyük kazançlar elde ederek, hanesine bolluk ve bereket gireceğine delalet eder.

Rüyada Arapça Rakam Görmek

Rüyada arapca rakamlar görmek, Rüya sahibinin saptığı kötü yoldan kurtulacağına, üzüntü ve kederden kurtulmasına, izzet ve şerefe, çektiği sıkıntılardan sonra kurtuluşa ermesine sevinç ve ferahlığa işaret eder.

Rüyada Falda Rakam Görmek

Rüyada falda görülen rakamlar, Rüya sahibi evli ise eşi ile arasına fitne fesat sokacak birine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca