Rüyada “Rahibe” Görmek

Rahibe
Rüyada rahibe görmek, Rüya sahibinin az miktarda dünya malına sevineceğine mutlu olacağına ve şükür edip bununla yetinmeye delalet eder.

Rüyada rahibe görmek, Rüya sahibinin az miktarda dünya malına sevineceğine mutlu olacağına ve şükür edip bununla yetinmeye delalet eder. Rüyada rahibe gören bir kimsenin, Hayatına girecek olan kıskanç, istediği her şeyi elde etmek adına her şeyi yapabilen bir kadına işaret eder. Rüyada görülen rahibe genç, güzel, ve güler yüzlü ise, sevince, bol kazanca, menfaate işaret eder. Rüyada görülen rahibe yaşlı çirkin ve asık suratlı ise, üzüntü ve kedere işaret eder.

Rüyada Rahibe Kıyafeti Görmek

Rüyada rahibe kıyafeti görmek, Dünya malına, sevinç ve mutluluğa işaret eder. Rüyada rahibe kıyafeti giydiğini görmek, İffet ve namuslu olmaya, az miktarda dünya malına sevinmeye ve yetinmeye delalet eder.

Rüyada Rahibe Olduğunu Görmek

Rüyada rahibe olmak, İki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi kadın ise, Hayatındaki kötü alışkanlıklarından kurtulmasına, hak yola gireceğine maddi manevi huzurunun artacağına işaret eder. Rüyada rahibe olduğunu gören kişi erkek ise eğer, Haneden veya yakın akrabalarından yaşlı bir kadının sözünü dinlediği takdir de, dünyevi şeylerden uzaklaşacağına, Hak yolda yürüyeceğine delalet eder.

Rüyada Dua Eden Rahibe Görmek

Rüyada dua eden rahibe görmek, Rüya sahibini çok seven, devamlı onu duaları ile koruyan, gözeten, ve onu kötülüklerden koruyan bir kadın olduğuna işaret eder.

Rüyada Rahibe İle Konuşmak

Rüyada rahibe ile konuşmak, Bu rüyayı gören kimsenin çevresinde, manevi huzurunu bozmak isteyenler olduğuna işaret eder.

 

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca