Rüyada “Rahatlamak” Görmek

Rahatlamak
Rüyada rahatlamak görmek, Kalbinin ve gönlünün rahatladığını görmek günahlarına tövbe etmeye ve tövbesinin kabul olacağına delalet eder.
Rüyanın Tabiri : neye işarettir? , ne demek , manası , anlamı

Rüyada rahatlamak görmek, Kalbinin ve gönlünün rahatladığını görmek, günahlarına tövbe etmeye ve tövbesinin kabul olacağına delalet eder. rüyada rahatladığını gören bir kimse, sıkıntılı ve üzgün ise eğer sıkıntılarından üzüntü ve kederden kurtulacağına işaret eder. Rüyada rahatladığını görmek, eğer gönlünün razı olmadığı bir mal sebebi ile ise, o sebepden dolayı bu rüya keder ve üzüntüye alamet eder. Rüyada rahatlamak orucu bozarmı, Rüya sahibinin ibadet ve itaatten uzak kalması ile tabir olunur.

Rüyada Rahatlamak Görmek ne demek?

Rüyada rahatladığını görmek, Rüya sahibi veya hanesinde hasta olan biri var ise iyileşeceğine, bir mazlumun selamete ermesine, sevinç, mutluluk, bolluk ve berekete güzel hallere delalet eder. İmam-ı Nablusi(ra) Rüyada rahatladığını gören kişi, Rüya sahibi için yakın zamanda hüzün ve keder dolu bir haber alacağına işaret eder. Rüyada rahatladığını hissetmek, Allah tarafından rüya sahibine gelecek olan hayıra, iyiliğe, ve güzel amele işaret eder. Rüyada rahatladığını hissetmek, Rüyayı gören kişinin maddı ve manevi anlamda ferah dolu günler göreceğine, psikolojik olarak toparlanacağına işaret eder.

Rüyada Tuvalette Rahatlamak

Rüyada tuvalette rahatladığını gören kişi, Maddi sıkıntılarından kurtulacağına, hanesinde hasta biri var ise şifa bulacağına, çektiği sıkıntılı günleri ardında bırakacağına,  ferah ve esenlik dolu günlere kavuşacağına ve hayatını iyi yönde idame ettireceğine işaret eder.

Rüyada Kusarak Rahatlamak

Rüyada istifrağ ederek rahatladığını görmek, Rüyayı gören kişinin günlük hayatta yaşadığı ufak aksilikler dışında bir derdinin ve sorununun olmadığına, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, ciddi hastalıklar yaşamayacağına, deyim yerindeyse kendi yağında kavrulup giden bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada Ağlayarak Rahatlamak

Rüyada ağlayarak rahatladığını görmek, Rüya sahibinin çektiği özlemin sona ereceğine, atlatamadığı hastalığının şifa bulacağına, fakirlikten kurtulacağına, hanesine bolluk ve bereket gireceğine helal bol rızıklara nail olacağına, sevinç gözyaşları dökeceğine işaret eder. Rüyada ağlayarak rahatlamak, Rüyayı gören kişinin en kısa zamanda dertlerinden kurtulacağına, yaşantısında herşeyin iyi yönde hayır ile devam edeceğine, mutluluk kahkahaları atacağına delalet eder.

Rüyada Cinsel Rahatlamak

Rüyada cinsel rahatladığını görmek, Bu rüya sahibi bir kadın ise, bu kişinin kısmeti açılacağına ve hanesine bol rızk ve bereket gireceğine delalet eder. Rüyada cinsel rahatlamak görmek, Rüya sahibi erkek ise eğer, Bu kişinin özel hayatında ciddi sorunlar ile karşılaşacağına ve bunalımlı günler göreceğine delalet eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca