Rüyada “Raf” Görmek

Raf
Rüyada raf görmek, İnsanların sırlarını saklayan onların her koşulda ayıplarını örten bir insan olmasına ve yardım sahibi bir hanım ile tanışacağına delalet eder.

Rüyada raf görmek, İnsanların sırlarını saklayan onların her koşulda ayıplarını örten bir insan olmasına ve yardım sahibi bir hanım ile tanışacağına delalet eder. rüyada rafın üzerine çıktığını görmek, yüce ve büyük bir memuriyete alamet eder. Rüyada yanında raf olduğunu görmek, çeşitli ilimlere hakim olan alim ve zeki bir çocuk ile veya şerefli, sırlarını gizli tutan, namuslu, iffetli bir kadın ile rızıklanacağına delalet eder. Rüyada raf üzerinde eşya görmek, eş olarak aldığı zevcenin mal ve mülkünden faydalanmaya işaret eder. Rüyada raf temizlemek, zevcenin malını israf etmeye işaret eder. Imam-ı Nablusi(ra) göre rüyada raf görmek, Sadık bir iş ortağına, namuslu, iffetli bir zevceye delalet eder.

Rüyada Raf Görmek ne demek?

Rüyada raf görmek,   rüya sahibinin, aile hayatının ve iş hayatının çok güzel ve düzgün bir hal alacağına, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine ve herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına alamet eder.
Rüyada raf görmek on şekilde tabir edilmiştir. Namuslu iffetli zevce, Yüksek makam, Ferahlık ve esenlik, Uzun ömür, Seferden dönüş, Hac ibadeti, itibar şan, şeref ve rütbe olarak ifade edilir. Rüyada yeni bir raf görmek, kız olarak eş alınacak bir zevceye, rüyada eski raf görmek ise, dul kadın ile birlikte olacağına işaret eder. Rüyada rafın kırıldığını görmek, şeref ve itibardan düşmeye ve adına leke sürüleceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Raf Görmek

Rüyada beyaz raf görmek, Rüya sahibinin hayırlı ve güzel işler yapmak için çaba gösterdiğine, ticaret hayatında kazanacağı kazançlar ve başarılar ile adından çok söz ettireceğine hanesine bolluk ve bereket gireceğine delalet eder.

Rüyada Boş Raf Görmek

Rüyada boş raf görmek, Rüya sahibinin hayatında yaşayacağı olumsuzluklara, altından kalkamayacağı işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada Dolu Raf Görmek

Rüyada dolu raf görmek, Rüyada görülen dolu raflar ise, Rüya sahibinin hayallerini bir, bir gerçekleştireceğine ticaret alanında yüksek makamlara ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Tozlu Raf Görmek

Rüyada tozlu raf görmek, Rüya sahibinin hayatında yaşayacağı şanssız ve mutsuz günlere delalet eder.

Rüyada Raf Yapmak

Rüyada raf yaptığını gören bir kimse, Hayalini kurduğu işleri gerçekleştirmek adına elini taşın altına koyacağına, ve bir yakını yardımıyla bir iş ortaklığına girmeye hayatını iyi yönde geliştirmek adına çabalayacağına hanesine yüksek miktarda, bol kazanç getirecek işler yapmasına işaret eder.

Rüyada Raf Dizmek

Rüyada raf dizmek, Rüya sahibi için hayırlı kısmet, şan ve şerefi işaret eder. Rüyada raf dizdiğini gören bir kimse ün ve onura, hayatını baştan sonra tekrar inşa edeceğine işaret eder.

Rüyada Raf Silmek

Rüyada raf sildiğini gören bir kimse, iş hayatına verdiği önem sayesinde yüksek kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulacağına, hayırlı ve güzel günlerin yaklaştığına, yapacağı ortaklık işi vesilesiyle ömrünün sonuna kadar, rahat bir yaşam süreceğine ve sağlıklı sıhhatli olacağına yorumlanır.

Rüyada Raf Devrilmesi

Rüyada rafın yıkılmasını görmek, Rüya sahibinin bugüne kadar çektiği zorluklar ile elde ettiği maddi kazancının, şan ve şerefinin elinden kayıp gideceğine işaret eder.

İslami ve Dini Rüya Yorumları ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Türkiye'nin En iyi Medyum Hocası - Medyumlar - Medyum hoca